Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Meredith Goff (Sr), Milford 11.95
2. Emma Goins (Fr), Little Miami 12.49
3. Bry Hendry (Sr), Milford 12.64
4. Charlotte Gordon (So), Loveland 12.96
5. Shyann Steward (Jr), Winton Woods 12.99
6. Alex Wilson (Sr), Lebanon 13.02
7. Gabrielle Wilson (So), Little Miami 13.04
8. Cassiah Severin (Fr), Winton Woods 13.09
9. Shannon Jordan (So), Anderson 13.13
9. Mae Reed (Sr), Turpin 13.13
11. Kinsy Huber (Sr), Kings 13.19
12. Caidynce Daugherty (Jr), Little Miami 13.20
13. Makaela Feldman (Jr), Loveland 13.34
14. Macy Nerl (So), Milford 13.51
15. Kat Wilmanns (Jr), Loveland 13.58
16. Mia Garcia (So), Little Miami 13.60
16. Ashlyn Williams (Jr), Little Miami 13.60
18. Ashley Dargis (Sr), Milford 13.63
18. Josi Stickle (Fr), Milford 13.63
20. Maddie Northcutt (Sr), Anderson 13.70
21. Bella Basford (Fr), Anderson 13.75
22. Andi Addis (Fr), Lebanon 13.81
23. Reagan Burnett (Jr), Loveland 13.87
24. Maddie Meadows (Fr), Little Miami 13.90
25. Nia Gruffydd (Sr), Loveland 13.92
26. Makaela Hutchinson (So), Milford 13.93
27. Kristina Romp (Jr), Anderson 13.95
28. Amiah Davis (So), Lebanon 13.97
29. Anya Perry (So), Little Miami 14.00
30. Viktoia Najem (Jr), Kings 14.04
31. Morgan Davis (Jr), Kings 14.10
32. Savanah Bishop (So), Milford 14.12
33. Callie Slusher (Jr), Anderson 14.15
34. Joy Steinmetz (Jr), West Clermont 14.17
35. Kathleen Carver (So), Little Miami 14.20
35. Madeline Armentano (So), Little Miami 14.20
37. Allison Stepaniak (Fr), Loveland 14.27
38. Maria Diallo (Jr), Little Miami 14.30
38. Ava Deatrick (Fr), Little Miami 14.30
40. mikayla Lother (Jr), West Clermont 14.33
41. Keirah Robinson (Fr), Winton Woods 14.36
41. Grace Gabriel (Fr), Lebanon 14.36
43. Sophia Kapszukiewicz (Jr), Loveland 14.38
44. Ellie Carnahan (Fr), Turpin 14.41
45. Gabby Bussa (Fr), Milford 14.44
46. Makayla Cornelius (Jr), Loveland 14.49
47. Kylie Thurman (Fr), Little Miami 14.50
48. Kat Delao (Sr), Lebanon 14.55
49. Olivia Crawford (Fr), Kings 14.70
50. Theresa Grijalba (Jr), Kings 14.71
51. Gabby Saletta (So), Loveland 14.75
52. Hannah Schroer (Jr), Little Miami 14.80
53. Kaitlyn McCorkle (Jr), Kings 14.81
54. Sophia Dean (Fr), Turpin 14.94
55. Madeline Spencer (Fr), Loveland 14.97
56. Lariah Matthews (So), Little Miami 15.00
56. Gabriella Bornemann (So), Little Miami 15.00
56. Ellie Zutavern (So), Little Miami 15.00
59. Chloe Zreik (Fr), Turpin 15.01
60. Aundreya Spivey (So), Milford 15.03
61. Natalie Wiffler (Fr), Turpin 15.07
62. Sophia Ili (So), Little Miami 15.10
63. Brooklynn Leist (Fr), Kings 15.20
64. Becca Holmes (Jr), Little Miami 15.30
64. Stella Cornelius (Fr), Little Miami 15.30
66. Maggie Sirotak (Sr), Turpin 15.41
67. Audrey Cissell (So), Turpin 15.67
68. Kaylin Bassetti (Fr), Loveland 15.84
69. Riley Berg (Jr), Little Miami 15.90
69. Molly Stinson (So), Little Miami 15.90
71. Aaliyah Worsham (Jr), Milford 15.93
72. Faith White (So), Turpin 15.97
73. Selena Hatter (So), Milford 19.71
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Meredith Goff (Sr), Milford 24.53
2. Bry Hendry (Sr), Milford 25.73
3. Emma Goins (Fr), Little Miami 26.23
4. Anna Lamoreaux (Sr), Lebanon 26.57
5. Gabrielle Wilson (So), Little Miami 27.14
6. Alyssa Carney (Sr), Turpin 27.32
7. Cassiah Severin (Fr), Winton Woods 27.33
8. Shyann Steward (Jr), Winton Woods 27.40
9. Kinsy Huber (Sr), Kings 27.42
10. Caidynce Daugherty (Jr), Little Miami 27.50
10. Makaela Feldman (Jr), Loveland 27.50
10. Ella Sauer (So), Loveland 27.50
13. Shannon Jordan (So), Anderson 27.91
14. Charlotte Gordon (So), Loveland 28.02
15. Madeline Armentano (So), Little Miami 28.10
16. Maria Battle (Fr), Winton Woods 28.28
17. Alex Wilson (Sr), Lebanon 28.40
18. Andi Addis (Fr), Lebanon 28.56
19. Anya Perry (So), Little Miami 28.70
20. Gabby Saletta (So), Loveland 28.76
21. Abby Pawlikowski (Sr), Loveland 28.80
22. Cate Dorko (Jr), Anderson 28.92
23. Elizabeth Gastrich (Jr), Little Miami 29.00
24. Grace Gabriel (Fr), Lebanon 29.07
25. Mia Garcia (So), Little Miami 29.23
26. Ellie Carnahan (Fr), Turpin 29.33
27. Alexa Lane (So), Lebanon 29.39
28. Ashley Dargis (Sr), Milford 29.41
28. mikayla Lother (Jr), West Clermont 29.41
30. Alex Worsham (So), Milford 29.42
31. Kailey Strausbaugh (So), Anderson 29.50
32. Maddie Northcutt (Sr), Anderson 29.64
33. Makaela Hutchinson (So), Milford 29.65
34. Nia Gruffydd (Sr), Loveland 29.74
35. Kristina Romp (Jr), Anderson 29.75
36. Ashlyn Williams (Jr), Little Miami 29.80
37. Maddie Meadows (Fr), Little Miami 29.90
38. Abigail Adams (Sr), Turpin 29.92
39. Michelle Fordjour (So), Winton Woods 29.94
40. Bella Basford (Fr), Anderson 29.96
41. Josi Stickle (Fr), Milford 30.18
42. Amiah Davis (So), Lebanon 30.22
43. Morgan Davis (Jr), Kings 30.35
44. Samantha Rose (So), Little Miami 30.40
45. Maria Diallo (Jr), Little Miami 30.68
46. Aundreya Spivey (So), Milford 30.73
47. Kylie Thurman (Fr), Little Miami 30.80
48. Kate Palmer (Sr), Turpin 30.82
49. Hannah Schroer (Jr), Little Miami 30.90
50. Anna Downs (Fr), West Clermont 30.96
51. Alaina Pelletier (Jr), Little Miami 31.00
52. Madeline Spencer (Fr), Loveland 31.01
53. Ava Thompson (Fr), Milford 31.09
54. Makayla Cornelius (Jr), Loveland 31.13
55. Ava Deatrick (Fr), Little Miami 31.20
56. Zoe Dangel (So), Milford 31.26
57. Kaitlyn McCorkle (Jr), Kings 31.27
58. Ellie Zutavern (So), Little Miami 31.30
58. Jessica Dunn (Jr), Little Miami 31.30
60. Lily Robinson (So), Milford 31.47
61. Lariah Matthews (So), Little Miami 31.50
62. Marissa Hill (Jr), Little Miami 31.52
63. Gabriella Bornemann (So), Little Miami 32.00
64. Chloe Zreik (Fr), Turpin 32.05
65. Theresa Grijalba (Jr), Kings 32.34
66. Mikayla Hodge (Jr), Milford 32.45
67. Molly Stinson (So), Little Miami 32.80
68. Caroline Cole (So), Milford 32.89
69. Stella Cornelius (Fr), Little Miami 32.90
70. Gabby Bussa (Fr), Milford 32.98
71. Sophie Simon (So), Milford 33.07
72. Brooklynn Leist (Fr), Kings 33.08
73. Audrey Cissell (So), Turpin 33.17
74. Ashleigh Bender (So), Kings 33.40
75. Faith White (So), Turpin 33.51
76. Kaylin Bassetti (Fr), Loveland 33.68
77. Aaliyah Worsham (Jr), Milford 33.80
78. Emma Stevens (Jr), Milford 34.54
79. Riley Berg (Jr), Little Miami 34.90
80. Bella Noe (Fr), Loveland 37.58
81. Becca Holmes (Jr), Little Miami 38.30
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jade Avance (Sr), Milford 57.05
2. Macie Bach (Jr), Milford 59.30
3. Jessie Gibbins (Sr), Loveland 1:00.05
4. Kaitlin Grover (So), Walnut Hills 1:00.46
5. Madison Conatser (Jr), Loveland 1:00.88
6. Anna Lamoreaux (Sr), Lebanon 1:01.14
7. Morgan Davis (Jr), Kings 1:01.19
8. Gabrielle Wilson (So), Little Miami 1:01.63
9. Cate Dorko (Jr), Anderson 1:01.84
10. Alyssa Roell (Fr), Walnut Hills 1:02.87
11. Anna Packer (Sr), Lebanon 1:04.42
12. Michaela Loder (Fr), Loveland 1:04.48
13. Nishta Murugan (Jr), Walnut Hills 1:05.90
14. Caidynce Daugherty (Jr), Little Miami 1:05.92
15. Makaela Feldman (Jr), Loveland 1:05.97
16. Madeline Armentano (So), Little Miami 1:06.30
17. Josie Griesser (Fr), Anderson 1:06.55
18. Reagan Jones (Fr), Loveland 1:06.63
19. Ellie Carnahan (Fr), Turpin 1:06.80
20. Ava Westfall (Jr), Loveland 1:07.48
21. Macy Klosterman (Sr), Loveland 1:07.69
22. Bella Basford (Fr), Anderson 1:07.84
23. Amina Divanovic (Fr), Anderson 1:07.92
24. MacKenzie Lui (Fr), Loveland 1:08.21
25. Lauren Poteet (Sr), Loveland 1:08.44
26. Sophia Huff (So), Loveland 1:08.65
27. Annabelle Wagner (So), Milford 1:08.89
28. Abigail Adams (Sr), Turpin 1:09.62
29. McKinley Bowers (Jr), Lebanon 1:09.92
30. Alyse Knapschaefer (Fr), Loveland 1:10.08
31. Arianna Green (Sr), Winton Woods 1:10.59
32. Mia Garcia (So), Little Miami 1:10.66
33. Elizabeth Gastrich (Jr), Little Miami 1:10.70
34. Marissa Hill (Jr), Little Miami 1:11.20
35. Jocelyn Marquin (So), Winton Woods 1:11.23
36. Lauryn Wurzler (Jr), Little Miami 1:12.20
37. Chloe Zreik (Fr), Turpin 1:12.40
38. Ellie Zutavern (So), Little Miami 1:12.80
39. Hannah Schroer (Jr), Little Miami 1:12.99
40. Aubreanna O'Neill (Fr), Milford 1:13.15
41. Jessica Dunn (Jr), Little Miami 1:13.80
42. Ava Deatrick (Fr), Little Miami 1:14.90
43. Madeline Braun (Fr), Milford 1:15.11
44. Keirah Robinson (Fr), Winton Woods 1:15.15
45. Ali Rupert (Fr), Milford 1:15.38
46. Theresa Grijalba (Jr), Kings 1:15.60
47. Keirah Robinson (Fr), Winton Woods 1:15.61
48. Kylie Thurman (Fr), Little Miami 1:15.90
49. Addyson Wall (Fr), Milford 1:16.04
50. Lindsay Hoff (So), Kings 1:16.27
51. Gabriella Bornemann (So), Little Miami 1:16.55
52. Sam Kenneweg (Jr), Kings 1:17.10
53. Stella Cornelius (Fr), Little Miami 1:17.40
54. Ava Deatrick (Fr), Little Miami 1:19.30
55. Annabelle Smith-Taunton (Fr), Milford 1:19.96
56. Abigail Castillo (Sr), Little Miami 1:23.80
57. Josie Cooper (Fr), Loveland 1:27.48
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Madison Conatser (Jr), Loveland 2:12.59
2. Kaitlin Grover (So), Walnut Hills 2:19.95
3. Sara Doughman (Sr), Kings 2:20.11
4. Jessie Gibbins (Sr), Loveland 2:21.44
5. Grace Biddle (Jr), Little Miami 2:22.50
6. Claire McFarland (Fr), Milford 2:23.08
7. Emmy Sager (Sr), Loveland 2:24.46
8. Mahima Vasa (Fr), Milford 2:24.89
9. Anna Packer (Sr), Lebanon 2:26.31
10. Elena Horn (Sr), Turpin 2:26.54
11. Isabel Schemmel (Jr), Walnut Hills 2:27.95
12. Peyton Dickerson (Jr), Kings 2:29.30
13. Mary Westrich (Jr), Walnut Hills 2:29.62
14. Grace Glassmeyer (Jr), Lebanon 2:30.65
15. Alynna Wilson (So), Lebanon 2:31.24
16. Lauren Gard (So), Loveland 2:32.53
17. Hannah Glassmeyer (Fr), Lebanon 2:33.00
18. Abby Taylor (Sr), Lebanon 2:33.70
19. Lilly Rile (Sr), Anderson 2:34.90
20. Jane Loffer (Sr), Little Miami 2:35.53
21. Marin Davidson (Fr), Turpin 2:36.03
22. Virginia Willard (Sr), Little Miami 2:37.42
23. Ava Westfall (Jr), Loveland 2:37.89
24. Shae McHugh (So), Anderson 2:39.79
25. Audrey Baker (So), Anderson 2:39.86
26. Miki Wolfford (So), Turpin 2:40.41
27. Lindsey Barry (Sr), Loveland 2:40.82
28. Gabrielle Wilson (So), Little Miami 2:41.20
29. Ayla Grabenbauer (Sr), Milford 2:41.64
30. Maggie Braun (Jr), Milford 2:41.65
31. Emma Stenger (Jr), Anderson 2:43.15
32. Sophie Curtis (So), West Clermont 2:44.21
33. Ali Maglecic (Fr), Milford 2:44.71
34. Katie Tassiello (Fr), Milford 2:46.97
35. Lizzy Ward (Sr), Turpin 2:48.86
36. Madeline Armentano (So), Little Miami 2:50.10
37. Natalie Stotz (Sr), Turpin 2:50.48
38. Hildi Lanham (Jr), Anderson 2:50.79
39. Samantha Conrad (Sr), Milford 2:51.07
40. Lauryn Wurzler (Jr), Little Miami 2:52.53
41. Corrine Newman (Fr), Milford 2:53.82
42. Anne Pauen (So), Little Miami 2:55.87
43. Samantha Gardner (Sr), Turpin 2:57.16
44. Kailey Hammer (Jr), Loveland 2:57.20
45. Libby Mailloux (Sr), Milford 2:58.18
46. Madi Jent (Fr), Kings 2:59.80
47. Abigail Castillo (Sr), Little Miami 3:00.37
48. Allyson Hendricks (Fr), Milford 3:02.93
49. Sam Kenneweg (Jr), Kings 3:04.47
50. Maria Snelling (Sr), Little Miami 3:08.10
51. Avery Carstens (Fr), Kings 3:08.19
52. Ansley Terris (Fr), Loveland 3:10.16
53. Caroline Brinker (Fr), Milford 3:11.54
54. Jocelyn Marquin (So), Winton Woods 3:11.59
55. Londoon Lee (Fr), Winton Woods 3:25.68
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Sarah Madix (Sr), Loveland 5:03.00
2. Emmy Sager (Sr), Loveland 5:08.26
3. Elena Horn (Sr), Turpin 5:08.43
4. Grace Biddle (Jr), Little Miami 5:08.83
5. Sara Doughman (Sr), Kings 5:09.11
6. Ayla Grabenbauer (Sr), Milford 5:13.08
7. Jessie Gibbins (Sr), Loveland 5:20.22
8. Madison Conatser (Jr), Loveland 5:20.82
9. Hannah Glassmeyer (Fr), Lebanon 5:30.73
10. Isabel Schemmel (Jr), Walnut Hills 5:31.59
11. Ali Maglecic (Fr), Milford 5:32.81
12. Audrey Baker (So), Anderson 5:33.50
13. Mackenzie Evans (So), Little Miami 5:35.42
14. Kate Stiens (Jr), Walnut Hills 5:37.21
15. Milana McNamara (Jr), Lebanon 5:37.81
16. Abby Taylor (Sr), Lebanon 5:38.97
17. Abigail Brown (So), Little Miami 5:39.11
18. Mary Westrich (Jr), Walnut Hills 5:39.84
19. Lauren Gard (So), Loveland 5:42.06
20. Emma Stenger (Jr), Anderson 5:43.23
21. Theresa Olding (Jr), Lebanon 5:43.63
22. Claire McFarland (Fr), Milford 5:44.12
23. Maya Wolfford (Sr), Turpin 5:50.34
24. Sophie Curtis (So), West Clermont 5:51.69
25. Bethany Griffin (So), Loveland 5:52.33
26. Mahima Vasa (Fr), Milford 5:52.37
27. Kelsey McSherry (Sr), Walnut Hills 5:55.78
28. Ava Marketos (Fr), Kings 5:56.10
29. Maggie Braun (Jr), Milford 5:58.39
30. Jane Loffer (Sr), Little Miami 5:58.90
31. Peyton Dickerson (Jr), Kings 6:03.17
32. Lilly Braun (Fr), Milford 6:04.48
33. Natalie Stotz (Sr), Turpin 6:05.50
34. Libby Mailloux (Sr), Milford 6:08.09
35. Samantha Conrad (Sr), Milford 6:08.31
36. Katie Tassiello (Fr), Milford 6:14.96
37. Justine Cooper (Fr), Loveland 6:19.03
38. Reagan Dell (So), Loveland 6:19.98
39. Ally Carpenter (So), Loveland 6:20.23
40. Sam Kenneweg (Jr), Kings 6:20.36
41. Abigail Castillo (Sr), Little Miami 6:23.30
42. Sydney Mack (So), Turpin 6:23.58
43. Virginia Willard (Sr), Little Miami 6:25.73
44. Sophia Choi (Fr), Loveland 6:36.65
45. Anne Pauen (So), Little Miami 6:40.30
46. Maria Snelling (Sr), Little Miami 6:40.80
47. Allyson Hendricks (Fr), Milford 6:43.27
48. Madi Jent (Fr), Kings 6:44.77
49. Lindsay Hoff (So), Kings 6:48.20
50. Ansley Terris (Fr), Loveland 7:00.56
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Grace Biddle (Jr), Little Miami 11:14.39
2. Emmy Sager (Sr), Loveland 11:17.84
3. Elena Horn (Sr), Turpin 11:30.48
4. Mackenzie Evans (So), Little Miami 11:31.86
5. Isabel Schemmel (Jr), Walnut Hills 11:35.26
6. Grace Glassmeyer (Jr), Lebanon 11:46.65
7. Ali Maglecic (Fr), Milford 11:48.85
8. Ayla Grabenbauer (Sr), Milford 11:49.90
9. Audrey Baker (So), Anderson 11:52.44
10. Alynna Wilson (So), Lebanon 11:53.13
11. Sabrina McSherry (Sr), Walnut Hills 11:58.74
12. Bethany Griffin (So), Loveland 12:10.24
13. Riley McKinney (Sr), Lebanon 12:11.18
14. Kate Stiens (Jr), Walnut Hills 12:18.97
15. Abby Taylor (Sr), Lebanon 12:19.53
16. Milana McNamara (Jr), Lebanon 12:20.48
17. Sheridan Hennessy (So), Walnut Hills 12:21.51
18. Lauren Gard (So), Loveland 12:36.17
19. Samantha Conrad (Sr), Milford 12:36.53
20. Kelsey McSherry (Sr), Walnut Hills 12:45.33
21. Libby Mailloux (Sr), Milford 12:49.63
22. Maggie Braun (Jr), Milford 12:54.10
23. Claire McFarland (Fr), Milford 12:54.32
24. Abigail Brown (So), Little Miami 12:57.93
25. Sam Kenneweg (Jr), Kings 13:07.29
26. Maya Wolfford (Sr), Turpin 13:08.16
27. Kaitlyn Lundrigan (So), Turpin 13:08.48
28. Justine Cooper (Fr), Loveland 13:09.47
29. Halcey Russell (Jr), Turpin 13:14.52
30. Mahima Vasa (Fr), Milford 13:19.44
31. Megan Larson (Sr), Kings 13:23.50
32. Lilly Braun (Fr), Milford 13:24.70
33. Anna Sievers (So), Turpin 13:37.98
34. Katie Tassiello (Fr), Milford 13:48.88
35. Ally Carpenter (So), Loveland 13:56.46
36. Reagan Dell (So), Loveland 13:56.93
37. Maria Snelling (Sr), Little Miami 13:58.36
38. Sophia Choi (Fr), Loveland 14:04.34
39. Reagan Dell (So), Loveland 14:13.60
40. Lindsey Barry (Sr), Loveland 14:20.84
41. Samantha Gardner (Sr), Turpin 14:45.38
42. Brooke Farmer (Fr), West Clermont 14:48.63
43. Allyson Hendricks (Fr), Milford 14:55.27
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Abby Carnathan (Sr), Milford 15.60
2. Nicole Dierling (Sr), Loveland 15.75
3. Lyla Bordwine (So), Anderson 16.04
4. Sophia Kapszukiewicz (Jr), Loveland 16.44
5. Mae Reed (Sr), Turpin 16.48
6. Brynn Morgan (Sr), Milford 16.96
7. Maeve Ruble (Fr), Kings 17.05
8. Reagan Burnett (Jr), Loveland 17.08
9. Mikayla Loomis (Sr), Loveland 17.56
10. Kayleigh Brown (Sr), Lebanon 17.58
11. Anna Johnson (Jr), Lebanon 17.77
12. Lana Mohamad (Sr), Little Miami 17.80
13. Hannah Vargas (Sr), Anderson 17.89
14. Sophia Loomis (Fr), Loveland 18.19
15. Ella Hancock (Sr), Kings 18.55
16. Emma Kauscher (Sr), Milford 18.59
17. Samantha Rose (So), Little Miami 18.75
18. Ava Kane (So), Walnut Hills 18.92
19. Kaylyn Cogliano (Jr), Anderson 18.97
20. Katie Duffey (Sr), Anderson 19.06
21. Alaina Pelletier (Jr), Little Miami 19.20
22. Adriana Bashada (So), Lebanon 19.21
23. Kennedy Alder (Sr), Anderson 19.24
24. Jolie Huon (Jr), Lebanon 19.27
25. Gianna Mylnek (Fr), Anderson 19.36
26. Maggie Reis (Fr), Loveland 20.06
27. Kennedy Battle (Fr), Winton Woods 20.18
28. Maria Battle (Fr), Winton Woods 20.38
29. Naomi Ranker (Jr), Lebanon 20.50
29. Maia Frampton (So), Lebanon 20.50
31. Lily Applegate (Fr), Lebanon 20.71
32. Kathryn Gurski (Sr), Anderson 20.74
33. Chloe Stringer (Sr), West Clermont 20.87
34. Madeline Armentano (So), Little Miami 20.89
35. Annabelle Wagner (So), Milford 21.17
36. Cassidy Bolon (Sr), Kings 21.20
37. Julianne Williams (Fr), Milford 21.53
38. Marlo Adams (Fr), Kings 21.72
39. Layla McClendon (So), Winton Woods 21.82
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Mae Reed (Sr), Turpin 46.03
2. Ally Colegate (Jr), Loveland 48.62
3. Reagan Burnett (Jr), Loveland 48.94
4. Brynn Morgan (Sr), Milford 49.57
5. Emma Kauscher (Sr), Milford 49.98
6. Mikayla Loomis (Sr), Loveland 50.49
7. Ella Hancock (Sr), Kings 51.95
7. Brooke Heis (Sr), Turpin 51.95
9. Hannah Vargas (Sr), Anderson 52.00
10. Anna Johnson (Jr), Lebanon 52.37
11. Kayleigh Brown (Sr), Lebanon 52.66
12. Maeve Ruble (Fr), Kings 52.92
12. Brooke Heis (Sr), Turpin 52.92
14. Gianna Mylnek (Fr), Anderson 53.02
15. Sophia Huff (So), Loveland 53.05
16. Zoe Lenney (Jr), Kings 54.07
17. Emma Upp (Jr), Walnut Hills 54.36
18. Kaylyn Cogliano (Jr), Anderson 54.87
19. Kennedy Alder (Sr), Anderson 55.05
19. Samantha Rose (So), Little Miami 55.05
21. Joy Steinmetz (Jr), West Clermont 55.13
22. Maria Battle (Fr), Winton Woods 55.35
23. Annabelle Wagner (So), Milford 55.61
24. Lana Mohamad (Sr), Little Miami 56.20
25. Macey Ritter (So), West Clermont 56.31
26. Naomi Ranker (Jr), Lebanon 56.84
27. Alaina Pelletier (Jr), Little Miami 57.10
28. Ava Kane (So), Walnut Hills 57.60
29. Sophia Loomis (Fr), Loveland 57.67
30. Adriana Bashada (So), Lebanon 58.51
31. Dachelle Owens (Jr), Winton Woods 58.68
32. Cassidy Bolon (Sr), Kings 1:00.06
33. Maggie Reis (Fr), Loveland 1:01.53
34. Julianne Williams (Fr), Milford 1:03.91
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Milford 48.74
2. Walnut Hills 50.79
3. Little Miami 51.11
4. Winton Woods 51.45
5. Loveland 52.16
6. West Clermont 52.56
7. Lebanon 53.48
8. Anderson 53.67
9. Kings 54.68
10. Winton Woods 55.64
11. Turpin 57.80
12. West Clermont 4:43.12
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Milford 1:44.10
2. West Clermont 1:45.95
3. Little Miami 1:48.63
4. Walnut Hills 1:49.24
5. Loveland 1:49.59
6. Anderson 1:49.93
7. Lebanon 1:50.56
8. Winton Woods 1:54.45
9. Kings 1:55.97
10. Turpin 1:56.99
11. Winton Woods 2:03.02
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Milford 4:01.15
2. Loveland 4:05.89
3. Lebanon 4:16.67
4. Walnut Hills 4:19.23
5. Anderson 4:19.51
6. Kings 4:20.94
7. Little Miami 4:23.13
8. Turpin 4:23.36
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Loveland 9:26.32
2. Milford 9:54.39
3. Walnut Hills 10:02.64
4. Lebanon 10:06.93
5. Little Miami 10:21.02
6. Kings 10:33.06
7. Turpin 10:34.20
8. Anderson 10:51.39
9. West Clermont 12:12.39
6400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Lebanon 22:35.25
2. Walnut Hills 23:03.39
3. Little Miami 23:09.10
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Aidan Orth (Sr), Anderson 41'09.25"
2. Sophia Kapszukiewicz (Jr), Loveland 37'01.00"
3. Emily Boehm (Sr), Anderson 35'10.50"
4. Sophia Ili (So), Little Miami 34'02.50"
5. Laney Ott (So), Loveland 33'00.25"
6. Kelsey McKenney (So), Milford 32'07.75"
7. Sophie Horn (Jr), Kings 31'00.50"
8. Lauryn Balwanz (Sr), West Clermont 29'06.00"
9. Emma Finch (Sr), Lebanon 29'05.50"
10. Addie Wilson (So), Loveland 28'10.00"
11. Ashley Burbink (Sr), Little Miami 28'08.75"
12. Payten Butler (So), Kings 28'01.00"
13. Abigail Hockstock (Sr), Little Miami 27'06.75"
14. Elisa Infante (Sr), Anderson 27'05.25"
15. Jamie Richie (Jr), Lebanon 27'04.75"
16. Colie Walson (Jr), Milford 26'10.25"
17. Maya Wolfford (Sr), Turpin 26'08.00"
18. Patricia Wells (Sr), Turpin 25'07.00"
19. Mackenzie Bruce (So), Milford 25'03.75"
20. Kathryn Heckscher (Sr), Little Miami 24'07.75"
21. Lauren Hoff (Fr), Kings 24'02.00"
22. Sophie Johnston (Jr), Milford 24'00.75"
23. Shelby Wagner (Jr), Winton Woods 24'00.00"
24. Elise Randall (Sr), Turpin 23'10.00"
25. Savannah Haggerty (So), Little Miami 23'02.50"
26. Heather Hawkins (Sr), West Clermont 22'11.00"
27. Mae Frazee (So), Little Miami 22'07.75"
28. Olivia Bires (So), Lebanon 22'04.50"
29. Elizabeth Gastrich (Jr), Little Miami 21'06.25"
30. Sammie Mason (Fr), Loveland 21'06.03"
31. Autumn Bullocks (Jr), Winton Woods 21'04.50"
32. Olivia Cartmell (So), Milford 21'00.00"
33. Journey-Ray Delanoy (So), Little Miami 20'10.00"
34. Ariya Dharni (Jr), Kings 20'08.00"
35. Amelia Mason (Jr), Lebanon 20'06.00"
36. Alivia Webb (Fr), Little Miami 17'06.50"
37. Kenzie-Skye Delanoy (So), Little Miami 17'06.25"
38. Donna McKinley (Jr), Kings 15'09.00"
39. Aubri Knight (Fr), Kings 15'05.75"
40. Josie Vanover (Sr), Turpin 2'00.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Aidan Orth (Sr), Anderson 125'00.00"
2. Kelsey McKenney (So), Milford 114'08.00"
3. Hannah Pawlikowski (So), Loveland 109'07.00"
4. Sophie Horn (Jr), Kings 104'05.00"
5. Sophia Kapszukiewicz (Jr), Loveland 102'00.00"
6. Ashley Burbink (Sr), Little Miami 95'08.00"
7. Miki Wolfford (So), Turpin 93'04.00"
8. Sophia Ili (So), Little Miami 92'06.00"
9. Laney Ott (So), Loveland 85'01.00"
10. Lauren Hoff (Fr), Kings 84'03.00"
11. Abigail Hockstock (Sr), Little Miami 84'00.00"
12. Kathryn Heckscher (Sr), Little Miami 83'11.00"
13. Patricia Wells (Sr), Turpin 82'10.00"
13. Emma Finch (Sr), Lebanon 82'10.00"
15. Allison Christensen (So), Anderson 82'06.00"
16. Addie Wilson (So), Loveland 81'02.00"
17. Colie Walson (Jr), Milford 80'09.00"
18. Emma Campbell (Fr), Anderson 78'00.00"
19. Olivia Cartmell (So), Milford 77'02.00"
20. Heather Hawkins (Sr), West Clermont 74'06.00"
21. Jamie Richie (Jr), Lebanon 71'08.00"
22. Elisa Infante (Sr), Anderson 70'08.00"
23. Josie Vanover (Sr), Turpin 70'06.00"
24. Autumn Bullocks (Jr), Winton Woods 69'10.00"
25. Sophia Loomis (Fr), Loveland 68'05.00"
26. Amelia Mason (Jr), Lebanon 67'03.00"
27. Mae Frazee (So), Little Miami 66'08.00"
28. Journey-Ray Delanoy (So), Little Miami 64'01.00"
29. Elizabeth Eminger (Jr), Milford 63'11.00"
30. Shelby Wagner (Jr), Winton Woods 61'04.00"
31. Sammie Mason (Fr), Loveland 61'03.00"
32. Payten Butler (So), Kings 60'01.00"
33. Mackenzie Bruce (So), Milford 56'05.00"
34. Kenzie-Skye Delanoy (So), Little Miami 53'03.00"
35. Sammie Mason (Fr), Loveland 49'03.00"
36. Savannah Haggerty (So), Little Miami 48'07.00"
37. Donna McKinley (Jr), Kings 48'06.00"
38. Olivia Bires (So), Lebanon 46'02.00"
39. Ariya Dharni (Jr), Kings 46'01.00"
40. Maya Bradley (Fr), Kings 45'06.00"
41. Julia Thurston (Fr), Lebanon 44'08.00"
42. Aubri Knight (Fr), Kings 44'01.00"
43. Olivia Crawford (Fr), Kings 40'07.00"
44. Alivia Webb (Fr), Little Miami 39'06.00"
45. Nyla Gelis (Fr), Kings 32'08.00"
46. Alivia Webb (Fr), Little Miami 28'00.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Zoe Lenney (Jr), Kings 17'02.75"
2. Shyann Steward (Jr), Winton Woods 17'00.00"
3. Emma Upp (Jr), Walnut Hills 16'10.00"
4. Brynn Morgan (Sr), Milford 16'08.50"
5. Makaela Feldman (Jr), Loveland 15'11.05"
6. Sophia Kapszukiewicz (Jr), Loveland 15'10.00"
7. Michaela Loder (Fr), Loveland 15'02.03"
8. Macy Nerl (So), Milford 15'01.75"
9. Gabby Bussa (Fr), Milford 15'01.50"
9. Anya Perry (So), Little Miami 15'01.50"
11. Maeve Ruble (Fr), Kings 15'01.00"
12. Andi Addis (Fr), Lebanon 14'06.50"
13. Theresa Grijalba (Jr), Kings 14'05.50"
13. Maddie Meadows (Fr), Little Miami 14'05.50"
13. Alex Wilson (Sr), Lebanon 14'05.50"
16. Viktoia Najem (Jr), Kings 14'03.00"
17. Lyla Bordwine (So), Anderson 14'02.50"
18. Kendall Renner (Jr), Anderson 14'02.00"
18. Michelle Fordjour (So), Winton Woods 14'02.00"
20. Anna Johnson (Jr), Lebanon 14'01.00"
21. Alexis Payer (Sr), West Clermont 13'10.00"
22. Jessica Dunn (Jr), Little Miami 13'06.00"
22. Gwen Freeman (Fr), West Clermont 13'06.00"
24. Maria Diallo (Jr), Little Miami 13'05.00"
25. Samantha Rose (So), Little Miami 13'03.75"
26. Elizabeth Gastrich (Jr), Little Miami 13'03.50"
27. MacKenzie Lui (Fr), Loveland 12'10.50"
28. Marlo Adams (Fr), Kings 12'09.50"
29. Morgan Davis (Jr), Kings 12'09.00"
30. Alyse Knapschaefer (Fr), Loveland 12'07.50"
31. Jen Hazlett (Jr), Anderson 12'07.00"
32. Callie Slusher (Jr), Anderson 12'06.75"
33. Anne Broxterman (Jr), Anderson 12'04.50"
33. Sydneigh Hubbard (So), Winton Woods 12'04.50"
35. Lariah Matthews (So), Little Miami 12'00.50"
36. Mikayla Hodge (Jr), Milford 11'10.00"
37. Sophie Simon (So), Milford 11'09.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Zoe Lenney (Jr), Kings 5'02.00"
1. Alex Wilson (Sr), Lebanon 5'02.00"
3. Marissa Hill (Jr), Little Miami 5'00.00"
4. Corrine Newman (Fr), Milford 4'10.00"
4. Gianna Mylnek (Fr), Anderson 4'10.00"
6. Katie Tassiello (Fr), Milford 4'08.00"
6. Katie Camden (Jr), Anderson 4'08.00"
6. Kailey Strausbaugh (So), Anderson 4'08.00"
6. Marlo Adams (Fr), Kings 4'08.00"
6. Mikayla Loomis (Sr), Loveland 4'08.00"
6. Nicole Dierling (Sr), Loveland 4'08.00"
6. Sophia Loomis (Fr), Loveland 4'08.00"
6. Alexis Payer (Sr), West Clermont 4'08.00"
14. Bella Basford (Fr), Anderson 4'06.00"
14. Josie Griesser (Fr), Anderson 4'06.00"
14. Sydney Smith (Fr), Kings 4'06.00"
14. Sophia Huff (So), Loveland 4'06.00"
14. Alice Utz (Jr), Turpin 4'06.00"
14. Ellie Carnahan (Fr), Turpin 4'06.00"
14. Macey Ritter (So), West Clermont 4'06.00"
21. Ali Maglecic (Fr), Milford 4'04.00"
21. Brynn Morgan (Sr), Milford 4'04.00"
21. Reagan Jones (Fr), Loveland 4'04.00"
21. Emilie Cameron (Sr), Lebanon 4'04.00"
25. Ali Rupert (Fr), Milford 4'02.00"
25. Cassidy Bolon (Sr), Kings 4'02.00"
25. Maeve Ruble (Fr), Kings 4'02.00"
25. Allison Korniak (Sr), Loveland 4'02.00"
29. Annabelle Wagner (So), Milford 4'00.00"
29. Gabriella Bornemann (So), Little Miami 4'00.00"
29. Michaela Loder (Fr), Loveland 4'00.00"
29. Ansley Terris (Fr), Loveland 4'00.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Nia Gruffydd (Sr), Loveland 11'04.00"
2. Kayla Tanner (Jr), Lebanon 10'00.00"
3. Kayla Willging (So), Kings 9'00.00"
4. Lyla Bordwine (So), Anderson 8'06.00"
4. Abigail Dittman (So), Turpin 8'06.00"
6. Alayna Barrett (So), Kings 8'01.00"
7. Chloe Harves (So), Anderson 8'00.00"
7. Sky Boyko (So), Loveland 8'00.00"
7. Brianne Miller (So), West Clermont 8'00.00"
10. Mikayla Hodge (Jr), Milford 7'06.00"
10. Braizlee Price (Fr), Lebanon 7'06.00"
10. Alexis Payer (Sr), West Clermont 7'06.00"
13. Gabriella Bornemann (So), Little Miami 7'01.00"
13. Hannah Schroer (Jr), Little Miami 7'01.00"
15. Lauren Poteet (Sr), Loveland 7'00.00"
16. Lily Gruffydd (So), Loveland 6'06.00"
16. Alice Utz (Jr), Turpin 6'06.00"

Buffalo Wings & Rings Beacon Orthopedics & Sports Medicine Dinsmore Legal Padrino