Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jayden Wayne (Jr), Little Miami 10.96
2. Austin Miller (Sr), Lebanon 11.00
2. Carson Page (Sr), Kings 11.00
4. Teddy Andrews (Jr), Loveland 11.17
5. Trey Gastrich (Sr), Little Miami 11.20
6. Braden Kay (Jr), Lebanon 11.26
7. Marcus Johnson (Sr), West Clermont 11.33
8. Mason Combs (Sr), Lebanon 11.37
9. Aidan Guckenberger (Sr), Kings 11.40
9. Micah Luck (So), Kings 11.40
9. Donovan Hice (Sr), Turpin 11.40
12. Collin Kittrell (Sr), Milford 11.43
13. Tate Brandon (Jr), Anderson 11.44
14. Colin McHale (Sr), Turpin 11.45
15. Charles Mathis (Fr), Winton Woods 11.50
16. Javier Rosa (Jr), Lebanon 11.51
17. Tommy Pruett (Sr), Loveland 11.57
18. Chase Day (So), Little Miami 11.60
19. Israel Bradford (So), Walnut Hills 11.62
20. Toriano Johnson (Fr), Kings 11.64
20. Alex Heckscher (So), Little Miami 11.64
22. Grady Martin (Sr), Anderson 11.68
23. Alex Jason (Sr), Anderson 11.69
24. Patterson McHugh (So), Anderson 11.71
24. Brennan Johnson (Fr), Kings 11.71
26. Seth Myers (Sr), Lebanon 11.72
27. Will Bradley (Jr), Loveland 11.76
27. Lukas Roddy (So), Lebanon 11.76
29. Evan Harper (Sr), Kings 11.80
30. Jaxon Stickle (Sr), Milford 11.81
31. Parker Frazier (Jr), Loveland 11.84
32. Nick Baker (Fr), Milford 11.88
33. Diego Velazquez (So), Kings 11.90
33. Brayden Daugherty (Fr), Little Miami 11.90
33. Case Miller (Fr), Little Miami 11.90
36. Noah Bierderman (So), Turpin 11.97
37. Cooper Nathan (Sr), Lebanon 12.00
38. Elijah Turner (So), Winton Woods 12.04
39. Justin Marsh (So), Anderson 12.05
40. Joey Emrick (So), Anderson 12.06
40. Trace Jallick (Fr), Turpin 12.06
42. Brendan Bornemann (Jr), Little Miami 12.10
42. Noah Blackwell (Fr), Little Miami 12.10
42. Ethan Dowden (Fr), Little Miami 12.10
45. Luca Aquilino (Sr), Loveland 12.14
46. Ronan Mirza (Jr), Loveland 12.16
47. Jarin TerHorst (Sr), Turpin 12.18
48. Ryan Barnes (Fr), Little Miami 12.20
48. Collin Fee (So), Little Miami 12.20
50. Malcolm Henderson (Jr), Milford 12.28
51. Lucas Craig (Fr), Milford 12.30
51. Ben Petru (Fr), Turpin 12.30
51. Avery Dalton (So), Little Miami 12.30
51. Ayrton Dowden (Jr), Little Miami 12.30
51. Alex Feist (So), Little Miami 12.30
51. Logan Asher (So), Little Miami 12.30
57. Connor Frantz (Jr), Turpin 12.32
58. Julius Vorbroker (So), Loveland 12.33
59. Landn Anderson (Fr), Winton Woods 12.36
60. Samson Tomsic (So), Milford 12.39
61. Mitchell Lyons (Fr), Little Miami 12.40
62. Brendan Flugstad (So), Anderson 12.53
63. Winfred Fleming (Fr), Winton Woods 12.55
64. Cole Miller (So), Milford 12.56
65. Cameron Pigg (Sr), Milford 12.58
66. Jack Brekas (Fr), Little Miami 12.60
67. Ethan Lupariello (Sr), Turpin 12.63
68. Logan Tolbert (Fr), Little Miami 12.66
69. Luke Vanell (Fr), Little Miami 12.70
69. Leo Son (Jr), Little Miami 12.70
71. Michael Hartman (So), Loveland 12.74
72. Kyle Easton (Fr), Turpin 12.80
72. Carson Crobons (Fr), Little Miami 12.80
72. Conn O,Neal (Fr), Little Miami 12.80
75. Tommy Hicks (So), Little Miami 12.90
76. Bennett Sells (Sr), Turpin 13.00
77. Chet Bentley (So), Loveland 13.09
77. Ethan Clifford (Sr), Turpin 13.09
79. Matthew Widner (Sr), Milford 13.15
80. Mitchell Reynolds (Fr), Little Miami 13.20
81. Trey Arrington (Fr), Turpin 13.23
82. Grant Gref (Sr), Turpin 13.29
83. Harian Moretz (Fr), Little Miami 13.30
84. Griffin Karceski (Fr), Turpin 13.43
85. Norris Blaxall (Sr), Turpin 13.50
85. Griffin Jones (So), Turpin 13.50
87. Tim Kitt (Fr), Turpin 13.68
88. Dennis Rusche (So), Turpin 14.00
88. Finn Heimkreiter (Fr), Turpin 14.00
88. Owen Wertz (Fr), Turpin 14.00
91. Jake Noah (Fr), Turpin 14.06
92. Jeremiah Bolah (Fr), Little Miami 14.20
92. Trevor Miller (Fr), Little Miami 14.20
94. Aaron Randall (Fr), Turpin 14.38
95. Oliver Hicks (Fr), Little Miami 14.70
95. Parker Tubbs (So), Little Miami 14.70
97. Shea Sefton (Jr), Turpin 14.97
98. Will Rehmel (Fr), Turpin 15.50
99. Forest Heis (Jr), Turpin 16.10
100. Graham Anderson (Jr), Turpin 16.24
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Jayden Wayne (Jr), Little Miami 22.22
2. Austin Miller (Sr), Lebanon 22.49
3. Collin Kittrell (Sr), Milford 22.54
4. Teddy Andrews (Jr), Loveland 22.66
5. Mason Combs (Sr), Lebanon 23.08
6. Braden Kay (Jr), Lebanon 23.10
7. Dylan Schwinn (Jr), Loveland 23.11
8. Aidan Guckenberger (Sr), Kings 23.14
9. Carson Page (Sr), Kings 23.20
10. Charles Mathis (Fr), Winton Woods 23.38
11. Kelen Porter (Sr), Walnut Hills 23.48
11. Zae Davenport (Fr), Lebanon 23.48
13. Grady Martin (Sr), Anderson 23.59
14. Ryan Crompton (So), Milford 23.66
15. Javier Rosa (Jr), Lebanon 23.95
16. Tate Brandon (Jr), Anderson 24.00
17. Noah Bierderman (So), Turpin 24.01
18. Will Bradley (Jr), Loveland 24.07
19. Patterson McHugh (So), Anderson 24.13
20. Tommy Pruett (Sr), Loveland 24.18
20. Nick Manuel (Sr), West Clermont 24.18
22. Tony Snider (Sr), West Clermont 24.22
23. Elijah Turner (So), Winton Woods 24.27
24. Cooper Nathan (Sr), Lebanon 24.33
25. Charlie Bush (Sr), Lebanon 24.44
26. Alex Jason (Sr), Anderson 24.52
27. Anthony Gomez (Jr), Little Miami 24.53
28. Trey Gastrich (Sr), Little Miami 24.54
29. Julius Vorbroker (So), Loveland 24.80
30. Jason Poleski (Sr), Milford 24.85
31. Mitchell Lyons (Fr), Little Miami 24.90
32. Joey Emrick (So), Anderson 24.94
32. Justin Marsh (So), Anderson 24.94
34. Brennan Johnson (Fr), Kings 25.00
34. Noah Blackwell (Fr), Little Miami 25.00
34. Collin Fee (So), Little Miami 25.00
37. Brendan Bornemann (Jr), Little Miami 25.08
38. Ayrton Dowden (Jr), Little Miami 25.10
39. Ronan Mirza (Jr), Loveland 25.12
40. Case Miller (Fr), Little Miami 25.17
41. Brayden Daugherty (Fr), Little Miami 25.20
42. Jack Wagner (Fr), Loveland 25.26
43. Connor Frantz (Jr), Turpin 25.27
44. Toto Luani (So), Milford 25.28
45. Chase Day (So), Little Miami 25.33
46. Parker Frazier (Jr), Loveland 25.39
47. Will Mansfield (Jr), Loveland 25.40
48. Logan Asher (So), Little Miami 25.60
48. Ethan Dowden (Fr), Little Miami 25.60
50. Harrison Nunlist (So), Milford 25.62
51. Scotty Mendoza (Sr), Loveland 25.73
52. Lucas Craig (Fr), Milford 25.76
53. Ryan Barnes (Fr), Little Miami 25.85
54. Kyle Easton (Fr), Turpin 25.90
54. Ben Petru (Fr), Turpin 25.90
56. Carson Crobons (Fr), Little Miami 26.00
56. Logan Tolbert (Fr), Little Miami 26.00
58. Joey Wehmeyer (So), Little Miami 26.10
59. Conn O,Neal (Fr), Little Miami 26.19
60. Tim Kitt (Fr), Turpin 26.20
61. Jack Brekas (Fr), Little Miami 26.30
62. Avery Dalton (So), Little Miami 26.40
63. Luke Vanell (Fr), Little Miami 26.50
64. Griffin Jones (So), Turpin 26.53
65. Chet Bentley (So), Loveland 26.68
66. Grant Gref (Sr), Turpin 26.69
67. Taylor Insyxiengmay (Sr), Little Miami 26.70
68. Wyatt Cunningham (So), Little Miami 26.80
69. Landn Anderson (Fr), Winton Woods 26.89
70. Andrew Cordell (Jr), Loveland 27.08
71. Mitchell Reynolds (Fr), Little Miami 27.30
72. Harian Moretz (Fr), Little Miami 27.40
73. Jake Noah (Fr), Turpin 27.70
74. Leo Son (Jr), Little Miami 28.00
75. Ivan Pham (Fr), Milford 28.13
76. Spiro Painesis (Fr), Turpin 28.40
77. Matthew Widner (Sr), Milford 28.56
78. Norris Blaxall (Sr), Turpin 28.60
78. Everett Dozler (Fr), Little Miami 28.60
80. Noah Kiel (So), Loveland 28.67
81. Finn Heimkreiter (Fr), Turpin 29.40
82. Carson Rheude (Fr), Milford 29.50
82. Oliver Hicks (Fr), Little Miami 29.50
84. Griffin Karceski (Fr), Turpin 29.52
85. Dennis Rusche (So), Turpin 29.68
86. Yagoub Altorban (Fr), Milford 29.80
87. Brennan Miskowiec (Fr), Milford 29.82
88. Forest Heis (Jr), Turpin 31.60
89. Tyler Jordan (Fr), Loveland 33.15
90. Graham Anderson (Jr), Turpin 34.70
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Carson Page (Sr), Kings 50.61
2. Jayden Wayne (Jr), Little Miami 50.84
3. Aidan Guckenberger (Sr), Kings 50.97
4. Caden Phillips (Jr), Walnut Hills 51.82
5. Dylan Schwinn (Jr), Loveland 52.20
6. Trey Powell (Sr), Loveland 52.32
7. Braden Kay (Jr), Lebanon 52.61
8. Javier Rosa (Jr), Lebanon 52.76
9. Grady Martin (Sr), Anderson 53.10
10. Chris Dowling (Sr), Anderson 53.60
11. Tony Snider (Sr), West Clermont 54.12
12. Cooper Janson (Sr), Milford 54.16
13. Austin Miller (Sr), Lebanon 54.41
14. Brendan Bornemann (Jr), Little Miami 54.42
15. Kevin Barnett (Sr), Milford 54.54
16. Cooper Nathan (Sr), Lebanon 54.85
17. Tate Brandon (Jr), Anderson 54.95
18. Logan Maloney (Jr), Anderson 55.19
19. Jackson Taylor (Jr), Lebanon 55.27
20. Aaron Wallace (Sr), Winton Woods 55.33
21. Matt McCarthy (Jr), Loveland 55.39
22. Case Miller (Fr), Little Miami 56.10
23. Brendan Flugstad (So), Anderson 56.36
24. Anthony Gomez (Jr), Little Miami 56.40
25. Ian Elcook (Jr), Lebanon 56.44
26. Will Mansfield (Jr), Loveland 56.48
27. Knox Sarver (Jr), Loveland 56.51
28. Will Bradley (Jr), Loveland 56.52
29. Cooper Davidson (Sr), Turpin 57.00
29. Donovan Hice (Sr), Turpin 57.00
31. Carter Jerome (Sr), Loveland 57.24
32. Jonathon Ibarra (Sr), Anderson 57.28
32. Jonathan Ibarra (Sr), Anderson 57.28
34. Ayrton Dowden (Jr), Little Miami 57.40
35. Brayden Daugherty (Fr), Little Miami 57.90
36. Taylor Insyxiengmay (Sr), Little Miami 58.19
37. Mitch Ruppert (Jr), Milford 58.20
37. Collin Fee (So), Little Miami 58.20
39. Carson Crobons (Fr), Little Miami 58.30
40. EJ Short (Sr), Winton Woods 58.63
41. Brandon Waple (Fr), Loveland 58.87
42. Hayes Rivera (Sr), Milford 59.16
43. Ryan Barnes (Fr), Little Miami 59.20
44. Scotty Mendoza (Sr), Loveland 59.37
45. Luke Vanell (Fr), Little Miami 59.54
46. Conn O,Neal (Fr), Little Miami 59.60
47. Ethan Lupariello (Sr), Turpin 59.66
48. Mitchell Lyons (Fr), Little Miami 59.80
49. Noah Bierderman (So), Turpin 1:00.00
50. Bennett Sells (Sr), Turpin 1:00.12
51. Jake Noah (Fr), Turpin 1:00.30
51. Jack Brekas (Fr), Little Miami 1:00.30
53. Sam Stinson (Jr), Little Miami 1:01.30
54. Logan Asher (So), Little Miami 1:01.50
54. Chase Day (So), Little Miami 1:01.50
54. Logan Tolbert (Fr), Little Miami 1:01.50
57. Andrew Cordell (Jr), Loveland 1:01.59
58. Alex Feist (So), Little Miami 1:01.60
59. Trace Jallick (Fr), Turpin 1:01.70
60. Jacob Naumovski (Jr), Little Miami 1:02.30
61. Mitchell Reynolds (Fr), Little Miami 1:02.40
62. Avery Dalton (So), Little Miami 1:02.60
63. Winfred Fleming (Fr), Winton Woods 1:02.95
64. Noah Blackwell (Fr), Little Miami 1:03.10
65. Malichi Smith (Fr), Winton Woods 1:03.19
66. Harian Moretz (Fr), Little Miami 1:03.31
67. Charlie Jones (Fr), Milford 1:03.43
68. James Foy (So), Milford 1:03.59
69. Will Rehmel (Fr), Turpin 1:03.70
70. Dean Keller (Fr), Turpin 1:04.00
71. Cameron Sheldon (Sr), Milford 1:04.11
72. Gavin Roberts (Jr), Little Miami 1:04.50
73. Garrett Jones (Fr), Milford 1:04.79
74. Connor Frantz (Jr), Turpin 1:05.00
74. Ben Petru (Fr), Turpin 1:05.00
76. Griffin Jones (So), Turpin 1:05.72
77. Grant Gref (Sr), Turpin 1:06.00
78. Ryan Luneack (Jr), Loveland 1:06.62
79. Trey Arrington (Fr), Turpin 1:07.00
80. Leo Son (Jr), Little Miami 1:07.20
81. Nate Baker (Sr), Milford 1:11.77
800 Meter Run
  NAME TIME
1. JP Tew (Sr), Loveland 1:53.44
2. Ryan Chevalier (Sr), Loveland 1:53.92
3. Calvin Kilgallon (So), Lebanon 1:57.08
4. Gianni Allwein (Jr), Walnut Hills 1:57.46
5. Jacob (JD) Fleig (Jr), Lebanon 1:58.11
6. Sam Mizukawa (Jr), Anderson 1:58.66
7. Brady Steiner (Jr), Loveland 1:59.40
8. Cooper Davidson (Sr), Turpin 2:01.00
9. Ricky Davalos (Jr), Kings 2:01.12
10. Noah Carmack (Sr), West Clermont 2:01.89
11. Nick Armantrout (Sr), Lebanon 2:02.54
12. Kevin Barnett (Sr), Milford 2:04.03
13. Jackson Taylor (Jr), Lebanon 2:04.95
14. Nathan Hammond (Sr), Walnut Hills 2:05.24
15. Tad Brockwell (Sr), Kings 2:06.02
16. Grant Hanson (Jr), Loveland 2:06.11
17. Luke Hawes (Sr), Milford 2:06.72
18. Leo Mink (So), Turpin 2:06.76
19. Sam Thomas (So), Kings 2:07.79
20. Aidan Castillo (So), Little Miami 2:08.10
21. Jonathan Ibarra (Sr), Anderson 2:08.25
22. Kevin Phillips (So), Anderson 2:08.55
23. Josh Yamaguchi (Fr), Turpin 2:09.41
24. Nate Bischof (Jr), Little Miami 2:09.59
25. Nathan Cochran (Fr), Lebanon 2:10.04
26. Evan Heckman (Sr), Loveland 2:10.34
27. Drew Geis (Jr), Turpin 2:11.16
27. Noah Yamaguchi (Jr), Turpin 2:11.16
29. Alex Tew (So), Loveland 2:11.50
30. Jack Pennington (Jr), Kings 2:11.72
31. Lucas Towne (So), Turpin 2:14.36
32. Andrew Waple (Sr), Loveland 2:14.99
33. Garrett Anderson (Fr), Turpin 2:15.54
34. Brendan Bornemann (Jr), Little Miami 2:16.10
35. Brayden Arthur (Sr), Little Miami 2:16.29
36. Will Dippold (So), Loveland 2:16.60
37. James Janzen (Jr), Little Miami 2:18.00
38. Jacob Naumovski (Jr), Little Miami 2:18.09
39. Ben Granat (Sr), Kings 2:18.50
40. Hunter Kinney (Jr), Turpin 2:20.15
41. Luke Carter (Sr), Turpin 2:20.92
42. Nevan Wilmhoff (Sr), Turpin 2:21.12
43. Luke Hornschemeier (Fr), Milford 2:21.16
44. Gavin Roberts (Jr), Little Miami 2:21.23
45. Gavin Persons (So), Little Miami 2:21.31
46. Case Miller (Fr), Little Miami 2:21.80
47. Owen Stewart (Jr), Milford 2:22.00
48. Matt Geist (Sr), Loveland 2:23.16
49. Jack Hornschemeier (Fr), Milford 2:23.46
50. Luke Eminger (So), Milford 2:23.58
51. Luis Garcia-Saucedo (Fr), Loveland 2:23.88
52. Sam Stinson (Jr), Little Miami 2:25.09
53. Anthony Gomez (Jr), Little Miami 2:26.70
54. Derek Gomez (Fr), Little Miami 2:27.60
55. Alex Feist (So), Little Miami 2:27.80
56. Tyler Harris (Sr), Kings 2:28.10
57. Jackson Galus (Fr), Turpin 2:29.20
57. Caleb Bailey (So), Turpin 2:29.20
59. Uman Castellanos-Flynn (So), Loveland 2:30.66
60. Michael Simon (Sr), Milford 2:32.74
61. Evan Jones (Fr), Milford 2:33.93
62. Breck Brown (Sr), Milford 2:36.12
63. Harian Moretz (Fr), Little Miami 2:36.50
64. Ben Schneider (Fr), Turpin 2:37.00
65. David Gove (Sr), Milford 2:37.34
66. Ian Ciric (So), Loveland 2:38.66
67. William Laslo-Haer (Fr), Milford 2:39.29
68. Ian Kittrell (Fr), Milford 2:39.44
69. Lance Panczyk (Fr), Little Miami 2:39.50
70. Gabe Hemrick (So), Little Miami 2:41.20
71. Alex Dillingham (Fr), Little Miami 2:41.90
72. Leo Son (Jr), Little Miami 2:42.10
73. Alex Wong (So), Winton Woods 2:46.52
74. Nate Baker (Sr), Milford 2:53.08
75. Nick Huff (Fr), Loveland 13:01.00
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Ryan Chevalier (Sr), Loveland 4:11.28
2. Cayden Dyer (Jr), Loveland 4:13.56
3. Calvin Kilgallon (So), Lebanon 4:20.84
4. Gianni Allwein (Jr), Walnut Hills 4:24.23
5. Jacob (JD) Fleig (Jr), Lebanon 4:24.44
6. Sam Mizukawa (Jr), Anderson 4:24.55
7. Charlie Vause (Fr), Milford 4:36.25
8. Grant Hanson (Jr), Loveland 4:37.95
9. Ricky Davalos (Jr), Kings 4:41.15
10. Brendan Stock (So), Kings 4:44.86
11. DJ Dembele (So), Walnut Hills 4:47.37
12. Joseph Palmer (So), Lebanon 4:47.57
13. D.J. Chadwell (Fr), Milford 4:48.78
14. Tad Brockwell (Sr), Kings 4:48.87
15. Sam Thomas (So), Kings 4:49.30
16. Kevin Phillips (So), Anderson 4:49.52
17. Jackson Taylor (Jr), Lebanon 4:49.87
18. Leo Mink (So), Turpin 4:50.39
19. Josh Yamaguchi (Fr), Turpin 4:51.36
20. Noah Yamaguchi (Jr), Turpin 4:52.00
21. Nick Armantrout (Sr), Lebanon 4:52.48
22. Colin Spears (So), Little Miami 4:53.48
23. Alex Tew (So), Loveland 4:54.23
24. Alex Saletta (Jr), Loveland 4:55.11
25. Sam Gausmann (So), Little Miami 4:55.26
26. James Janzen (Jr), Little Miami 4:55.73
27. Mark Phillips (Fr), Anderson 4:55.95
28. Andrew Waple (Sr), Loveland 4:55.98
29. Aiden Willcox (So), Lebanon 4:56.20
30. Nick Huff (Fr), Loveland 4:56.68
31. David "Henry" Anthony (Jr), Little Miami 4:56.72
32. Lucas Towne (So), Turpin 4:57.00
33. Denny Geeding (Sr), Walnut Hills 4:57.21
34. Conner O'Hearn (Fr), Milford 4:59.30
35. Will Dippold (So), Loveland 4:59.91
36. Ashton Vause (Jr), Milford 5:00.81
37. Garrett Anderson (Fr), Turpin 5:01.24
38. Owen Stewart (Jr), Milford 5:01.53
39. Luke Hawes (Sr), Milford 5:03.52
40. Luke Eminger (So), Milford 5:04.50
41. Luis Garcia-Saucedo (Fr), Loveland 5:05.70
42. Luke Carter (Sr), Turpin 5:07.52
43. Hunter Kinney (Jr), Turpin 5:07.53
44. Gavin Persons (So), Little Miami 5:08.80
45. Troy Landers (Jr), Milford 5:11.24
46. Gavin Roberts (Jr), Little Miami 5:11.50
47. Mikey Schuckmann (So), Little Miami 5:12.50
48. Ben Granat (Sr), Kings 5:13.46
49. Tyler Harris (Sr), Kings 5:13.59
50. Luke Hornschemeier (Fr), Milford 5:17.14
51. Derek Gomez (Fr), Little Miami 5:17.40
52. Nick Quatman (So), Little Miami 5:19.20
53. Matt Geist (Sr), Loveland 5:19.76
54. Victor Willard (Fr), Little Miami 5:20.70
55. William Laslo-Haer (Fr), Milford 5:27.34
56. Sam Stinson (Jr), Little Miami 5:27.52
57. Nevan Wilmhoff (Sr), Turpin 5:33.47
58. Michael Simon (Sr), Milford 5:36.61
59. Alex Dillingham (Fr), Little Miami 5:36.76
60. Caleb Bailey (So), Turpin 5:37.00
61. Evan Jones (Fr), Milford 5:38.29
62. Ben Schneider (Fr), Turpin 5:39.96
63. Breck Brown (Sr), Milford 5:41.88
64. Gabe Hemrick (So), Little Miami 5:41.90
65. Bryce Heller (Fr), Milford 5:44.06
66. Lance Panczyk (Fr), Little Miami 5:53.00
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Ryan Chevalier (Sr), Loveland 9:17.97
2. Jacob (JD) Fleig (Jr), Lebanon 9:23.68
3. Calvin Kilgallon (So), Lebanon 9:31.58
4. Cayden Dyer (Jr), Loveland 9:43.47
5. Charlie Vause (Fr), Milford 10:00.15
6. Grant Hanson (Jr), Loveland 10:04.35
7. Sam Thomas (So), Kings 10:10.15
8. Lucas Towne (So), Turpin 10:15.33
9. Joseph Palmer (So), Lebanon 10:21.83
10. Sam Gausmann (So), Little Miami 10:24.70
11. Colin Spears (So), Little Miami 10:26.18
12. Owen Murray (Sr), Walnut Hills 10:26.99
13. Kyle Purdy (Sr), Lebanon 10:27.66
14. Kyle Becker (Sr), Loveland 10:29.26
15. Kevin Phillips (So), Anderson 10:37.65
16. Alex Saletta (Jr), Loveland 10:42.80
17. Tyler Harris (Sr), Kings 10:43.21
18. Cole Weaver (Jr), Turpin 10:43.55
19. Alex Tew (So), Loveland 10:44.13
20. Noah Yamaguchi (Jr), Turpin 10:45.68
21. Luis Garcia-Saucedo (Fr), Loveland 10:48.13
22. Luke Eminger (So), Milford 10:48.27
23. Caleb Nolasco (Fr), Lebanon 10:48.30
24. Mikey Schuckmann (So), Little Miami 10:52.12
25. Ben Granat (Sr), Kings 10:52.50
26. Andrew Waple (Sr), Loveland 10:58.01
27. Connor Black (Jr), Turpin 11:01.30
28. Victor Willard (Fr), Little Miami 11:03.40
29. Mark Phillips (Fr), Anderson 11:04.64
30. D.J. Chadwell (Fr), Milford 11:06.62
31. Dean Keller (Fr), Turpin 11:08.59
32. Ashton Vause (Jr), Milford 11:12.42
33. Conner O'Hearn (Fr), Milford 11:13.10
34. Nick Quatman (So), Little Miami 11:16.90
35. Will Dippold (So), Loveland 11:18.42
36. Derek Gomez (Fr), Little Miami 11:18.56
37. Alex Decker (Jr), Milford 11:19.17
38. Garrett Anderson (Fr), Turpin 11:22.00
39. Alex Dillingham (Fr), Little Miami 11:32.00
40. Matt Geist (Sr), Loveland 11:39.09
41. Bryce Heller (Fr), Milford 11:49.29
42. Troy Landers (Jr), Milford 11:51.17
43. Breck Brown (Sr), Milford 12:15.18
44. Ian Kittrell (Fr), Milford 12:25.79
45. Evan Jones (Fr), Milford 12:57.93
46. Ben Schneider (Fr), Turpin 14:25.00
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Jerrick Kelley (Jr), Lebanon 15.46
2. Keisean Irvin (Sr), Milford 15.47
3. Aaron Schuetter (Sr), Loveland 15.61
4. Zae Davenport (Fr), Lebanon 15.74
5. Griffin Studebaker (Jr), Loveland 16.53
6. Jackson Trigg (Sr), Anderson 16.54
7. Knox Sarver (Jr), Loveland 16.89
8. Brenden Athan (Fr), West Clermont 16.93
9. Andy Bauman (Sr), Kings 17.00
10. Charlie Hammer (Fr), Loveland 17.13
11. Cassius Black (So), Anderson 17.29
12. Alex Stanyard (Fr), Anderson 17.41
13. Reagan Schultze (Jr), Milford 17.67
14. Nathan Hanlon (Sr), Kings 17.79
15. Donovan Hice (Sr), Turpin 17.94
16. Brandon Waple (Fr), Loveland 18.21
17. Ethan Clifford (Sr), Turpin 18.27
18. Jarin TerHorst (Sr), Turpin 18.52
19. Luke Baxter (So), Anderson 18.57
20. Everett Dozler (Fr), Little Miami 18.90
21. Owen Newberry (Sr), Anderson 18.95
22. Logan Dunn (Fr), Kings 19.10
23. Trey Arrington (Fr), Turpin 19.54
24. Bennett Sells (Sr), Turpin 19.57
25. Logan Maloney (Jr), Anderson 19.62
26. Andrew Skerl (Fr), Kings 20.20
27. Tom Barta (Sr), Kings 20.23
28. Tim Kitt (Fr), Turpin 20.76
29. Wyatt Cunningham (So), Little Miami 20.90
30. Ethan Lupariello (Sr), Turpin 21.46
31. Will Rehmel (Fr), Turpin 21.97
32. Owen Stewart (Jr), Milford 27.15
33. Grant McWaters (Sr), Loveland 26:32.00
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Aaron Schuetter (Sr), Loveland 40.47
2. Jackson Trigg (Sr), Anderson 41.02
3. Zae Davenport (Fr), Lebanon 41.22
4. Griffin Studebaker (Jr), Loveland 42.13
5. Donovan Hice (Sr), Turpin 42.23
6. Jerrick Kelley (Jr), Lebanon 42.79
7. Matt McCarthy (Jr), Loveland 43.35
8. Cassius Black (So), Anderson 43.59
9. Knox Sarver (Jr), Loveland 43.96
10. Charlie Hammer (Fr), Loveland 44.21
11. Logan Maloney (Jr), Anderson 44.35
12. Cole Lykins (Jr), Lebanon 44.37
13. Marcus Johnson (Sr), West Clermont 44.53
14. Keisean Irvin (Sr), Milford 44.59
15. Ethan Clifford (Sr), Turpin 45.01
16. Jack Bender (So), Kings 45.63
17. Clarke Morian (Jr), Walnut Hills 45.66
18. Andy Bauman (Sr), Kings 45.74
19. Reagan Schultze (Jr), Milford 46.21
20. Tom Barta (Sr), Kings 46.34
21. Bennett Sells (Sr), Turpin 46.35
22. Nathan Hanlon (Sr), Kings 47.20
23. Scotty Mendoza (Sr), Loveland 47.50
24. Luke Baxter (So), Anderson 47.98
25. Everett Dozler (Fr), Little Miami 48.60
26. Brandon Waple (Fr), Loveland 48.69
27. Brenden Athan (Fr), West Clermont 48.88
28. Alex Stanyard (Fr), Anderson 49.27
29. Avery Dalton (So), Little Miami 49.40
30. Logan Dunn (Fr), Kings 49.50
31. Griffin Jones (So), Turpin 49.80
32. Brendan Stock (So), Kings 50.50
33. Joey Wehmeyer (So), Little Miami 50.84
34. Will Rehmel (Fr), Turpin 53.01
35. Wyatt Cunningham (So), Little Miami 56.20
36. Kristos Poneris (Fr), Milford 56.89
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Lebanon 43.45
2. Milford 44.27
3. Loveland 44.48
4. Anderson 44.69
5. Kings 45.32
6. Walnut Hills 45.43
7. West Clermont 45.89
8. Little Miami 46.14
9. Turpin 46.22
10. Winton Woods 48.37
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Loveland 1:30.90
2. Lebanon 1:31.24
3. Milford 1:31.41
4. Anderson 1:32.73
5. Kings 1:33.01
6. Walnut Hills 1:35.20
7. Little Miami 1:36.83
8. Turpin 1:43.99
9. West Clermont 1:45.19
10. Winton Woods 1:49.92
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Loveland 3:29.50
2. Lebanon 3:31.13
3. Walnut Hills 3:31.85
4. Anderson 3:33.05
5. Milford 3:38.15
6. Little Miami 3:38.64
7. Kings 3:42.30
8. West Clermont 3:44.09
9. Turpin 3:47.11
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Loveland 7:46.97
2. Lebanon 8:02.70
3. Walnut Hills 8:27.29
4. Milford 8:36.80
5. Kings 8:38.93
6. Anderson 8:42.84
7. West Clermont 8:44.77
8. Little Miami 8:48.38
9. Turpin 8:48.63
6400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Lebanon 18:51.37
2. Walnut Hills 19:18.49
3. Little Miami 20:22.79
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Bobby Stanyard (So), Anderson 45'08.50"
2. Gabriel Asbury (Sr), Turpin 45'08.00"
3. Cameron Mathis (Fr), Anderson 45'02.00"
4. Noah Kline (Jr), Loveland 44'01.00"
5. Luca Aquilino (Sr), Loveland 43'06.03"
6. Noah Spencer (Sr), Kings 43'02.75"
7. Kaden Campbell (Jr), Lebanon 43'02.50"
8. Daniel Walker (Fr), Milford 42'06.00"
8. Mitchell Knarr (Sr), Turpin 42'06.00"
10. Colton Schuebel (So), Lebanon 40'10.00"
11. Michael Wynkoop (Sr), Lebanon 40'06.50"
12. Ethan Brown (Jr), West Clermont 40'02.00"
13. Andrew Mineer (So), Anderson 39'09.00"
14. Brandon Philhower (So), Anderson 38'04.00"
15. Zach Baker (Sr), Loveland 38'02.00"
16. Ethan Dowden (Fr), Little Miami 36'00.25"
17. Dylan Dostal (Jr), Anderson 35'10.75"
18. Corey Hurlburt (Sr), Anderson 35'05.00"
18. Jake Fontaine (Sr), Turpin 35'05.00"
20. Gabe Albrecht (Fr), Loveland 35'02.00"
21. Ben Strausbaugh (Fr), Turpin 34'09.00"
22. Tommy Hicks (So), Little Miami 34'06.50"
23. TJ Hospodar (Sr), Kings 34'02.25"
24. Jeremiah Bolah (Fr), Little Miami 31'03.25"
25. Trevor Miller (Fr), Little Miami 30'01.50"
26. Alex Hospodar (Sr), Kings 29'09.00"
27. Kyle Watson (Sr), Loveland 29'07.00"
28. John McManus (So), Turpin 29'02.00"
29. Kane Sakagami (Fr), Turpin 28'09.00"
30. Brandon Borchers (Fr), Loveland 28'07.05"
31. Parker Tubbs (So), Little Miami 28'01.50"
32. Tey Kahrs (Fr), Loveland 28'01.00"
33. Joey Wehmeyer (So), Little Miami 27'03.00"
34. Sanjarbek Anvarov (So), Kings 27'02.00"
35. Luke Baker (Fr), Loveland 26'08.00"
36. AJ Cook (Sr), Loveland 26'07.05"
37. Nathan Stoutenborough (Fr), Milford 25'07.75"
38. Jax Whitehead (Fr), Little Miami 24'09.00"
39. Andrew Wilson (So), Milford 24'06.75"
40. Jack Brekas (Fr), Little Miami 23'09.00"
41. Sebastian Geary (So), Kings 23'08.00"
42. Jack Fagerland (Fr), Loveland 20'04.08"
43. Taidah Miles (Sr), Winton Woods 2'06.80"
44. Will Edwards (Sr), Winton Woods 2'06.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Gabriel Asbury (Sr), Turpin 140'06.00"
2. Mitchell Knarr (Sr), Turpin 137'01.00"
3. Cameron Mathis (Fr), Anderson 130'10.00"
4. Brandon Philhower (So), Anderson 130'07.00"
5. Tommy Hicks (So), Little Miami 126'08.00"
6. Kyle Watson (Sr), Loveland 121'00.00"
7. Daniel Walker (Fr), Milford 120'02.00"
8. Noah Spencer (Sr), Kings 118'06.00"
9. Bobby Stanyard (So), Anderson 118'01.00"
10. Kaden Campbell (Jr), Lebanon 117'00.00"
11. Jacob Langston (Jr), Lebanon 116'03.00"
12. Tommy Frye (Fr), Anderson 114'06.00"
13. Noah Kline (Jr), Loveland 111'10.00"
13. Reagan Schultze (Jr), Milford 111'10.00"
15. Tey Kahrs (Fr), Loveland 110'04.00"
16. Nathan Teferi (Sr), Winton Woods 110'02.00"
17. Nick Servizzi (Sr), Lebanon 109'07.00"
18. Corey Henson (Sr), West Clermont 108'06.00"
19. Andrew Mineer (So), Anderson 108'03.00"
20. Colton Schuebel (So), Lebanon 108'02.00"
20. Jake Fontaine (Sr), Turpin 108'02.00"
22. TJ Hospodar (Sr), Kings 107'07.00"
23. Noah Elliott (Fr), Loveland 107'02.00"
23. Alex Hospodar (Sr), Kings 107'02.00"
25. Trevor Miller (Fr), Little Miami 103'05.00"
26. Gavin Ritter (Jr), Loveland 101'03.00"
27. John McManus (So), Turpin 93'09.00"
28. Jeremiah Bolah (Fr), Little Miami 92'08.00"
29. Parker Tubbs (So), Little Miami 92'03.00"
30. Drew Hanson (Jr), Loveland 89'09.00"
31. Will Edwards (Sr), Winton Woods 87'03.00"
32. Gabe Albrecht (Fr), Loveland 86'11.00"
33. Luke Baker (Fr), Loveland 86'01.00"
34. Sebastian Geary (So), Kings 78'03.00"
35. Jax Whitehead (Fr), Little Miami 76'03.00"
36. Kane Sakagami (Fr), Turpin 74'06.00"
37. Andrew Wilson (So), Milford 69'08.00"
38. Ethan Dowden (Fr), Little Miami 69'07.00"
39. Nathan Stoutenborough (Fr), Milford 69'05.00"
40. Ben Strausbaugh (Fr), Turpin 67'01.00"
41. Brandon Borchers (Fr), Loveland 59'05.00"
42. Sanjarbek Anvarov (So), Kings 56'09.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Austin Miller (Sr), Lebanon 22'04.00"
2. Jayden Wayne (Jr), Little Miami 21'07.25"
3. Dylan Schwinn (Jr), Loveland 21'00.05"
4. Toto Luani (So), Milford 20'05.00"
5. Mason Combs (Sr), Lebanon 20'03.25"
6. Jason Poleski (Sr), Milford 19'09.00"
7. Trey Gastrich (Sr), Little Miami 19'05.25"
8. Carson Page (Sr), Kings 19'04.50"
9. Cassius Black (So), Anderson 18'11.00"
9. Clarke Morian (Jr), Walnut Hills 18'11.00"
11. Weston Wolff (Sr), Loveland 18'07.75"
12. Joe Dittman (Jr), Kings 18'04.75"
13. Donovan Hice (Sr), Turpin 18'04.50"
14. Mitchell Lyons (Fr), Little Miami 18'04.00"
15. Reagan Schultze (Jr), Milford 18'00.25"
16. Julius Vorbroker (So), Loveland 17'10.00"
17. Owen Newberry (Sr), Anderson 17'08.00"
18. Conn O,Neal (Fr), Little Miami 17'06.75"
19. Austin Staubitz (So), Kings 17'04.00"
20. Luke Baxter (So), Anderson 17'02.00"
21. Aiden Krumme (Sr), Kings 17'00.25"
22. Logan Maloney (Jr), Anderson 16'10.75"
23. Ethan McCaw (So), Loveland 16'10.00"
24. Ivan Pham (Fr), Milford 16'09.00"
25. Carson Gearding (So), Anderson 16'07.50"
26. Mitch Ruppert (Jr), Milford 16'06.00"
27. Brennan Johnson (Fr), Kings 16'05.00"
27. Cameron Pigg (Sr), Milford 16'05.00"
27. Ethan Lupariello (Sr), Turpin 16'05.00"
27. Trey Arrington (Fr), Turpin 16'05.00"
31. Austin Duckwall (Sr), West Clermont 16'04.00"
31. Kole Bradburn (Fr), Milford 16'04.00"
33. Ronan Mirza (Jr), Loveland 16'03.05"
34. Griffin Jones (So), Turpin 16'03.00"
35. Logan Tolbert (Fr), Little Miami 16'00.50"
36. Sam Smith (So), Loveland 15'06.00"
36. Alex Feist (So), Little Miami 15'06.00"
38. Ryan Barnes (Fr), Little Miami 14'08.00"
38. Luke Vanell (Fr), Little Miami 14'08.00"
40. Chet Bentley (So), Loveland 14'04.00"
41. Aaron Randall (Fr), Turpin 14'01.00"
41. Carson Crobons (Fr), Little Miami 14'01.00"
43. Spiro Painesis (Fr), Turpin 13'08.00"
44. Dennis Rusche (So), Turpin 12'09.00"
45. EJ Short (Sr), Winton Woods 1'05.11"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Colin McHale (Sr), Turpin 6'02.00"
2. Grant McWaters (Sr), Loveland 6'01.00"
3. Cassius Black (So), Anderson 6'00.00"
3. Alex Stanyard (Fr), Anderson 6'00.00"
3. Parker Frazier (Jr), Loveland 6'00.00"
6. EJ Short (Sr), Winton Woods 5'11.00"
7. Evan Harper (Sr), Kings 5'10.00"
8. Will Bradley (Jr), Loveland 5'08.00"
9. Jayden Wayne (Jr), Little Miami 5'07.00"
10. Weston Wolff (Sr), Loveland 5'06.00"
10. Cole Lykins (Jr), Lebanon 5'06.00"
10. Mitchell Lyons (Fr), Little Miami 5'06.00"
13. Aryan Patel (Fr), Anderson 5'05.25"
14. Jarin TerHorst (Sr), Turpin 5'05.00"
15. Andrew Patterson (So), Anderson 5'04.00"
15. Logan Maloney (Jr), Anderson 5'04.00"
15. Nathan Hanlon (Sr), Kings 5'04.00"
15. Eden Sheperd (Fr), Kings 5'04.00"
15. Conn O,Neal (Fr), Little Miami 5'04.00"
20. Collin Fee (So), Little Miami 5'03.00"
21. Donovan Hice (Sr), Turpin 5'02.00"
21. Trace Jallick (Fr), Turpin 5'02.00"
23. James Foy (So), Milford 4'10.00"
23. Brendan Bornemann (Jr), Little Miami 4'10.00"
25. Ethan Lupariello (Sr), Turpin 4'08.00"
25. Avery Dalton (So), Little Miami 4'08.00"
25. Oliver Hicks (Fr), Little Miami 4'08.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Jason Deem (So), Loveland 13'00.00"
2. Brayden Dostal (Sr), Anderson 12'08.00"
3. Henry Laake (Sr), Anderson 11'08.00"
4. Matthew Gonzales (Jr), Anderson 11'06.00"
4. Charlie Bush (Sr), Lebanon 11'06.00"
4. Avery Dalton (So), Little Miami 11'06.00"
7. Grady Bryant (Jr), Anderson 11'04.00"
8. Micah Luck (So), Kings 11'00.00"
9. Andrew Meece (Jr), Loveland 10'06.00"
9. Diego Medina (So), Kings 10'06.00"
9. Austin Staubitz (So), Kings 10'06.00"
12. Jake Pobanz (Jr), Anderson 10'00.00"
12. Sam Oughterson (So), Loveland 10'00.00"
12. Zachary Callahan (Fr), Lebanon 10'00.00"
15. Alex Heckscher (So), Little Miami 8'06.00"
16. Ethan Bole (Fr), Loveland 8'00.00"
16. Harian Moretz (Fr), Little Miami 8'00.00"
18. Will Rehmel (Fr), Turpin 7'06.00"
19. Oliver Hicks (Fr), Little Miami 7'01.00"
20. Forest Heis (Jr), Turpin 7'00.00"
21. Nate Baker (Sr), Milford 6'06.00"
22. Aaron Randall (Fr), Turpin 6'00.00"
23. Manuel Berry (Sr), West Clermont 11.33"

Buffalo Wings & Rings Beacon Orthopedics & Sports Medicine Rugby? ECCBroadcasts.com