Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. William Zegarski (Sr), Little Miami Little Miami 14:57.10
2. Ryan Chevalier (Sr), Loveland Loveland Invitational 15:44.20
3. Gianni Allwein (Jr), Walnut Hills Loveland 15:55.00
4. Brady Steiner (Jr), Loveland Loveland Invitational 15:55.70
5. Henry Hoskins (Sr), Walnut Hills Time Trial 16:17.10
6. Owen Murray (Sr), Walnut Hills Mason 16:21.40
7. Cayden Dyer (Jr), Loveland Loveland Invitational 16:22.80
8. Sam Thomas (So), Kings Tiffin Carnival 16:35.00
9. JD Fleig (Jr), Lebanon Loveland 16:39.00
10. Nick Huff (Fr), Loveland Loveland Invitational 16:45.20
11. Sam Neiger (Sr), Loveland Loveland Invitational 16:48.20
12. Jesus Trejo (Jr), Lebanon Lebanon 16:50.00
13. Sam Mizukawa (Jr), Anderson Milford Invite 17:04.00
13. Kyle Purdy (Sr), Lebanon Loveland 17:04.00
15. Will Moody (Jr), Kings Loveland Invitational 17:05.00
16. Grant Hanson (Jr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:08.50
17. Kyle Becker (Sr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:14.60
18. Ricky Davalos (Jr), Kings Milford Invitational 17:18.70
19. Alex Salatin (Sr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:19.70
20. Alex Saletta (Jr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:21.60
21. Nick Armantrout (Sr), Lebanon Loveland 17:22.00
22. Sam Gausmann (So), Little Miami Little Miami 17:22.90
23. Morgan McIntyre (Sr), West Clermont Princeton Invitational 17:23.99
24. JP Tew (Sr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:29.60
25. Andrew Waple (Sr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:32.90
26. Will Dippold (So), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:34.10
27. Luis Garcia-Saucedo (Fr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:35.90
28. Nate Cochran (Fr), Lebanon Bob Schul 17:39.00
28. Joseph Palmer (So), Lebanon Loveland 17:39.00
30. Noah Carmack (Sr), West Clermont Princeton Invitational 17:42.34
31. David "Henry" Anthony (Jr), Little Miami Kettering 17:43.30
32. Tad Brockwell (Sr), Kings Kettering Fairmont 17:46.00
32. Bradley Caldwell (Sr), Anderson Milford Invite 17:46.00
34. Zach Mays (Sr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:48.30
35. Kevin Phillips (So), Anderson Milford Invite 17:49.00
36. Aaron Schuetter (Sr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:49.60
37. Alex Tew (So), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:50.50
38. Colin Spears (So), Little Miami Kettering 17:51.60
39. Matt McCarthy (Jr), Loveland Loveland Sunset Invitational 17:52.30
40. Aaron Swift (Jr), Lebanon Loveland 17:57.00
41. DJ Dembele (So), Walnut Hills Loveland 17:58.00
42. Tyler Harris (Sr), Kings Tiffin Carnival 17:59.00
43. Kai Sanchez (Sr), Lebanon Milford 18:00.00
44. James Janzen (Jr), Little Miami Kettering 18:04.80
45. Denny Geeding (Sr), Walnut Hills Time Trial 18:06.30
46. Nate Bischof (Jr), Little Miami Little Miami 18:07.90
47. Bryson Robinette (Jr), West Clermont Princeton Invitational 18:07.94
48. Nolan Leist (So), Anderson Loveland Invite 18:10.00
49. Aidan Castillo (So), Little Miami Little Miami 18:10.80
50. Jackson Taylor (Jr), Lebanon Loveland 18:11.00
51. Nick Quatman (So), Little Miami Little Miami 18:17.20
52. Dylan Brown (Jr), Loveland Loveland Sunset Invitational 18:17.80
53. Gavin Persons (So), Little Miami Kettering 18:19.90
54. Wakefield Cook (Jr), West Clermont Princeton Invitational 18:23.20
55. Andrew Kaeppner (Sr), Anderson Loveland Invite 18:28.00
56. Carter Jerome (Sr), Loveland Loveland Sunset Invitational 18:29.40
57. Henry Simon (Sr), Walnut Hills Loveland 18:31.00
58. Charley Hamilton (Fr), Walnut Hills Mason 18:34.00
59. Marcel Mangan (So), Loveland Loveland Sunset Invitational 18:34.30
60. Brendan Stock (So), Kings Tiffin Carnival 18:36.00
61. Cameron Bettinger (Fr), Walnut Hills Loveland 18:39.00
61. John Bruns (Jr), Kings Tiffin Carnival 18:39.00
61. Jacob Dunnohew (Jr), Anderson Loveland Invite 18:39.00
64. Jameh Fananapazir (So), Walnut Hills Time Trial 18:41.90
65. Nathan Hanlon (Sr), Kings Tiffin Carnival 18:42.00
66. Ben Kegg (Sr), West Clermont Princeton Invitational 18:42.01
67. Grant Arnesen (So), Kings Milford Invitational 18:43.70
68. Roman Saltarelli (Fr), Walnut Hills Mason 18:43.90
69. Mitchell McGraw (Jr), West Clermont Princeton Invitational 18:45.72
70. Jack Bender (So), Kings Tiffin Carnival 18:47.00
71. Robert Giller (So), Kings Kettering Fairmont 18:49.00
71. Jack Pennington (Jr), Kings Kettering Fairmont 18:49.00
73. Gavyn Caney (Sr), Loveland Loveland Sunset Invitational 18:49.10
74. Mitchell Reveal (Sr), West Clermont Princeton Invitational 18:49.98
75. Mikey Schuckmann (So), Little Miami Little Miami 18:57.50
76. Tom Barta (Sr), Kings Loveland Invitational 18:58.00
77. Blake Caldwell (So), Loveland Loveland Sunset Invitational 18:58.40
78. Wyatt Glassmeyer (Fr), Loveland Loveland Sunset Invitational 18:59.30
79. Victor Willard (Fr), Little Miami Home of the Brave 19:01.20
80. Jacob Widanski (Sr), West Clermont Princeton Invitational 19:01.73
81. Alex Wolf (Sr), Loveland Loveland Sunset Invitational 19:02.30
82. Ben Granat (Sr), Kings Loveland Invitational 19:04.00
83. Ravi Dissanayake (Sr), West Clermont Princeton Invitational 19:07.75
84. Garrison Martin (Fr), Anderson Loveland Invite 19:08.00
85. Stockslager Adam (Sr), Anderson Milford Invite 19:12.00
85. Dennis Devine (Fr), Walnut Hills Loveland 19:12.00
85. Noah Esmail (Jr), Walnut Hills Loveland 19:12.00
88. Michael Zegarski (Fr), Little Miami Little Miami 19:14.20
89. Brayden Place (Sr), Kings Tiffin Carnival 19:16.00
90. Sam Oughterson (So), Loveland Loveland Sunset Invitational 19:16.80
91. Sam Stinson (Jr), Little Miami Kettering 19:27.70
92. Eddie Mays (So), Anderson Loveland Invite 19:32.00
93. Sam Westendorf (Sr), West Clermont Princeton Invitational 19:35.90
94. Brennan Carter (So), West Clermont Princeton Invitational 19:36.67
95. Ethan Bole (Fr), Loveland Loveland Sunset Invitational 19:42.50
96. Isaac Moore (Sr), Kings Tiffin Carnival 19:44.00
97. Brayden Arthur (Sr), Little Miami Kettering 19:53.70
98. Cole Brubaker (So), West Clermont Princeton Invitational 19:59.14
99. Carson Harris (Sr), Little Miami Kettering 19:59.80
100. Carter Watt (Fr), Loveland Loveland Sunset Invitational 19:59.90
101. Jacob Mueller (Jr), Kings Tiffin Carnival 20:01.00
102. Ben Wilson (Fr), Loveland Loveland Sunset Invitational 20:06.20
103. Camden Williams (Sr), West Clermont Princeton Invitational 20:15.81
104. Mason Istnick (So), Little Miami Kettering 20:17.10
105. Nate Sankey (Jr), West Clermont Princeton Invitational 20:21.73
106. John Eha (Jr), Loveland Loveland Sunset Invitational 20:23.70
107. Brayden Faulkner (So), Kings Tiffin Carnival 20:26.00
108. Patrick Hohmann (Fr), Little Miami Kettering 20:45.10
109. Zubin Dhuru (So), Walnut Hills Loveland 20:47.00
110. Nolan Clark (Fr), Kings Milford Invitational 20:47.60
111. Evan Myers (Fr), Walnut Hills Loveland 20:48.00
112. Simon Wells (So), Walnut Hills Loveland 20:49.00
113. Carson Faz (Sr), Kings Loveland Invitational 20:52.00
114. Taylor Insyxiengmay (Sr), Little Miami Kettering 20:54.70
115. Nick Tranter (Jr), Little Miami Little Miami 20:59.30
116. Jack Richey (So), Walnut Hills Mason 21:01.10
117. PJ Knueven (Jr), Walnut Hills Loveland 21:07.00
118. Sarthak Dighe (Jr), Walnut Hills Loveland 21:08.00
119. Edmund Gimbert (Fr), Walnut Hills Mason 21:12.60
120. Russell Corby (So), Walnut Hills Mason 21:13.50
121. Alex Dillingham (Fr), Little Miami Kettering 21:16.50
122. Alexander Montello (Fr), Walnut Hills Loveland 21:20.60
123. Cooper Kampman (Fr), Kings Tiffin Carnival 21:21.00
124. Ian LeCates (So), Walnut Hills Mason 21:33.80
125. Gabe Hemrick (So), Little Miami Little Miami 21:36.40
126. Nicholas Aiello (Fr), Walnut Hills Loveland 21:42.00
127. Oliver Carter (Fr), Walnut Hills Loveland 21:44.00
128. Anthony Gomez (Jr), Little Miami Kettering 21:45.00
129. Derek Gomez (Fr), Little Miami Little Miami 21:52.30
130. Garrett Craig (Fr), Loveland Loveland Sunset Invitational 21:59.00
131. David Phalen (Fr), Walnut Hills Mason 22:00.40
132. Henry Althoff (Fr), Walnut Hills Loveland 22:01.00
133. Theo Underhill (Jr), Walnut Hills Time Trial 22:07.80
134. Avery Stevens (Sr), Walnut Hills Time Trial 22:09.10
135. Ethan Livingston (Fr), Kings Kettering Fairmont 22:12.00
136. Mario Studaway (Sr), Walnut Hills Loveland 22:13.00
137. Sebastian Geary (So), Kings Tiffin Carnival 22:18.00
138. Neal Larter (Sr), West Clermont Princeton Invitational 22:23.22
139. Adam Keegan (Fr), Walnut Hills Loveland 22:25.00
140. Lakeland Spaeth (Fr), Walnut Hills Mason 22:25.20
141. Nathan Hammond (Sr), Walnut Hills Time Trial 22:29.30
142. Luke Thiese (Fr), Kings Kettering Fairmont 22:32.00
143. Carson Korte (Jr), West Clermont OHSAA Pre-Season Meet 22:41.70
144. Carter Click (Sr), West Clermont Loveland Invitational 22:42.30
145. Jean Krynauw (Fr), Kings Tiffin Carnival 22:50.00
146. Gavin McCracken (Fr), Walnut Hills Loveland 22:55.70
147. Seth Luebke (So), Walnut Hills Loveland 23:23.00
148. Tyler Jordan (Fr), Loveland Loveland Sunset Invitational 23:31.40
149. Logan Dunn (Fr), Kings Tiffin Carnival 23:51.00
150. Nico Weller (Sr), Walnut Hills Time Trial 23:59.30
151. Noah Schlaudecker (Fr), Walnut Hills Time Trial 24:04.20
152. Silas Kelley (Sr), Walnut Hills Loveland 24:11.00
153. Abe Hagood (Fr), Walnut Hills Loveland 24:30.00
154. Aidan Ward (Fr), Walnut Hills Loveland 25:02.00
155. Luke Jump (Fr), Walnut Hills Loveland 25:03.00
156. Noah Wesley (So), Walnut Hills Mason 25:22.60
157. Matthew Barnett (Sr), Kings Tiffin Carnival 25:53.00
158. Zach Farmer (Fr), Kings Loveland Invitational 26:31.00
159. Jeff Knight (So), Kings Tiffin Carnival 26:49.00
160. Lewis Cooney (Fr), Walnut Hills Mason 26:58.30
161. Parker Dreier (Jr), Walnut Hills Time Trial 27:20.20
162. Jack Fagerland (Fr), Loveland Mason Invitational 28:07.70
163. Daniel Lopez (Jr), Little Miami Little Miami 28:19.70
164. Nico Fierro (So), Walnut Hills Time Trial 29:35.30
165. William Heath (Fr), Little Miami Little Miami 32:20.70
166. Adam Su (So), Walnut Hills Time Trial 34:52.00
167. Max Nolan (Sr), Walnut Hills Time Trial 35:18.70

Dinsmore Legal Padrino Buffalo Wings & Rings