Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. William Zegarski (Jr) Little Miami Little Miami Invite 15:25.90
2. Alex Justus (Sr) Kings Milford Invitational 15:32.00
3. Jack Bentley (Sr) Turpin Milford 15:33.00
4. Ryan Chevalier (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 15:34.50
5. Ajay Stutz (Sr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 16:12.80
6. Brady Steiner (So) Loveland Sycamore Sunset Invitational 16:15.00
7. Andrew Kissel (Sr) Turpin Milford 16:18.00
8. Caleb Chunn (Sr) Kings Milford Invitational 16:28.00
9. Sam Neiger (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 16:29.20
10. JD Fleig (So) Lebanon Lebanon 16:34.00
11. Carter Davidson (Sr) Lebanon Lakota East Classic 16:35.00
12. Cayden Dyer (So) Loveland Sycamore Sunset Invitational 16:36.00
13. Jonah (Joey) Shupe (Sr) Lebanon Lebanon 16:37.00
14. Jesus Trejo (So) Lebanon Lebanon 16:40.00
15. Gianni Allwein (So) Walnut Hills Time Trial 16:43.43
16. Garrett Fenton (Sr) Walnut Hills Time Trial 16:45.25
17. Ian Lowden (Sr) Anderson Milford Inv't 16:46.00
18. Calvin Kilgallon (Fr) Lebanon Lebanon 16:50.00
19. Dylan Mullarkey (Sr) Milford Milford Invitational 16:54.50
20. Colin Beran (Sr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 16:54.60
21. William Dewey (So) Turpin Milford 16:58.50
22. Cooper Davidson (Jr) Turpin Milford 16:58.90
23. Grant Hanson (So) Loveland Lakota East Invitational 16:59.90
24. James Janzen (So) Little Miami St Xavier 17:00.00
25. Sam Thomas (Fr) Kings Milford Invitational 17:01.00
26. Nick Armantrout (Jr) Lebanon Lebanon 17:02.00
27. Preston Dickerson (Sr) Kings Milford Invitational 17:03.00
28. Sam Mizukawa (So) Anderson Milford Inv't 17:04.00
29. Jacob Corbett (Sr) Lebanon Bob Schul 17:06.00
30. Alex Kowalak (Sr) Anderson Milford Inv't 17:07.00
31. AJ Kaylor (Sr) Milford Milford Invitational 17:09.10
32. Cole Weaver (So) Turpin St X 17:10.20
33. Alex Salatin (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 17:15.20
34. Jake Sherwood (Sr) Milford Milford Invitational 17:17.20
35. Alex Saletta (So) Loveland Sycamore Sunset Invitational 17:17.40
36. Ryan Flecker (Jr) Kings Milford Invitational 17:19.00
37. Zach Mays (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 17:19.70
38. Ricky Davalos (So) Kings Milford Invitational 17:23.00
39. Nate Bischof (So) Little Miami Bellbrook 17:23.60
40. Davis Lagana (Sr) West Clermont Princeton Invitational 17:24.51
41. Gabe Schmucker (Sr) Little Miami St Xavier 17:25.00
42. Adam Barrett (Jr) Turpin St X 17:26.20
43. Will Dippold (Fr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 17:27.60
44. Owen Murray (Jr) Walnut Hills Time Trial 17:28.74
45. Morgan McIntyre (Jr) West Clermont Princeton Invitational 17:32.02
46. Henry Hoskins (Jr) Walnut Hills Time Trial 17:32.07
47. Bryce Davis (Sr) Lebanon Lakota East Classic 17:35.00
47. Innocent Ntwali (So) Winton Woods Talawanda HS 17:35.00
49. Zeke Edwards (Jr) Milford Sycamore XC Invitational 17:37.10
50. Chad Lynn (Sr) Milford Milford Invitational 17:37.90
51. Luke Carter (Jr) Turpin Milford 17:38.90
52. Nicholas Porginski (Sr) Turpin St X 17:39.30
53. Andrew Waple (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 17:39.80
54. Tristan Hand (Sr) Walnut Hills Time Trial 17:43.53
55. Sam Gausmann (Fr) Little Miami ECC Meet 17:46.00
56. Jackson Taylor (So) Lebanon Ross 17:48.00
57. Kyle Purdy (Jr) Lebanon Ross 17:50.00
58. JP Tew (Jr) Loveland ECC Championships 17:51.76
59. Ben Nyland (So) Turpin St X 17:55.50
60. Jacob Dunnohew (So) Anderson ECC Meet 17:56.00
61. Noah Carmack (Jr) West Clermont Princeton Invitational 18:00.24
62. Andrew Gasser (Sr) Anderson Milford Inv't 18:03.00
63. Luke Eminger (Fr) Milford Sycamore XC Invitational 18:04.70
64. Owen Stewart (So) Milford Sycamore XC Invitational 18:05.50
65. Will Moody (So) Kings Milford Invitational 18:06.00
66. Levi Mesrin (Fr) Turpin Milford 18:06.30
67. Evan Heckman (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 18:06.50
68. Brendan Stock (Fr) Kings Milford Invitational 18:08.00
69. Cal Huxell (Fr) Milford Milford Invitational 18:11.50
70. Kory Kaiser (Sr) West Clermont Princeton Invitational 18:11.86
71. Alex Wolf (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 18:11.90
72. Bradley Caldwell (Jr) Anderson Milford Inv't 18:12.00
73. Trent Dozois (So) Milford Sycamore XC Invitational 18:12.50
74. Jacob Hams (Jr) Milford Sycamore XC Invitational 18:13.00
75. Troy Landers (So) Milford Sycamore XC Invitational 18:16.10
76. David "Henry" Anthony (So) Little Miami St Xavier 18:17.00
76. Alex Whitney (Sr) Anderson Milford Inv't 18:17.00
78. Gavin Miller (Sr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 18:18.50
79. Tyler Harris (Jr) Kings Milford Invitational 18:19.00
80. Hunter Kinney (So) Turpin Milford 18:20.10
81. Nathan Hanlon (Jr) Kings Milford Invitational 18:21.00
82. Nolan Leist (Fr) Anderson Milford Inv't 18:22.00
83. Luke Hawes (Jr) Milford Sycamore XC Invitational 18:23.60
84. Carter Jerome (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 18:25.20
85. Dylan Brown (So) Loveland Sycamore Sunset Invitational 18:28.00
86. Gavin Persons (Fr) Little Miami Jim Murray Invite 18:32.00
86. Kevin Phillips (Fr) Anderson Milford Inv't 18:32.00
86. Colin Spears (Fr) Little Miami Jim Murray Invite 18:32.00
89. Declan Montgomery (Sr) Milford Princeton Invitational 18:34.08
90. Anthony Gomez (So) Little Miami Jim Murray Invite 18:35.20
91. Camron Love (Sr) Winton Woods at Home of the Brave Park 18:38.00
92. Ben Kegg (Jr) West Clermont Jim Murray Invitational/Springfield 18:38.80
93. Aidan Castillo (Fr) Little Miami ECC Meet 18:39.00
94. Lucas Towne (Fr) Turpin St X 18:41.10
95. Alex Tew (Fr) Loveland ECC Championships 18:42.19
96. Zachary Williams (Sr) Walnut Hills Time Trial 18:42.63
97. Marcel Mangan (Fr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 18:43.10
98. Michael Simon (Jr) Milford Milford Invitational 18:44.50
99. Jesse Jenkins (Sr) Loveland ECC Championships 18:44.68
100. Ben Granat (Jr) Kings Milford Invitational 18:46.00
101. Braydon Dostal (Jr) Anderson St X 18:48.00
102. Bryson Robinette (So) West Clermont Jim Murray Invitational/Springfield 18:48.50
103. Jacob Wagner (Fr) Milford Ross Invitational 18:49.71
104. Chase Crawford (So) Loveland Sycamore Sunset Invitational 18:49.90
105. Leo Mink (Fr) Turpin St X 18:51.70
106. Ravi Dissanayake (Jr) West Clermont ECC 18:54.73
107. Henry Simon (Jr) Walnut Hills Time Trial 18:55.22
108. Ashton Vause (So) Milford Sycamore XC Invitational 18:55.50
109. Kyle Becker (Jr) Loveland ECC Championships 18:55.61
110. Blake Caldwell (Fr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 18:56.50
111. Connor Flora (Sr) Turpin Milford 18:57.20
112. Breck Brown (Jr) Milford Sycamore XC Invitational 18:58.90
113. Drew Geis (So) Turpin Milford 18:59.70
114. Nick Quatman (Fr) Little Miami ECC Meet 19:00.00
115. Payton Pschesang (Jr) Milford Sycamore XC Invitational 19:02.90
116. Caden Philips (So) Walnut Hills Time Trial 19:04.24
117. Gabriel Llerena (Fr) Milford Sycamore XC Invitational 19:07.20
118. Nico Weller (Jr) Walnut Hills Time Trial 19:08.76
119. Carson Faz (Jr) Kings Milford Invitational 19:11.00
120. Jason Denbow (Fr) Milford Sycamore XC Invitational 19:13.50
121. Jack Bender (Fr) Kings Loveland Invitational 19:16.00
122. Mitchell Reveal (Jr) West Clermont Jim Murray Invitational/Springfield 19:16.80
123. Mikey Schuckmann (Fr) Little Miami ECC Meet 19:18.00
124. Mitchell McGraw (So) West Clermont Jim Murray Invitational/Springfield 19:18.10
125. Jackson Huecker (Sr) Kings Milford Invitational 19:20.00
126. Grant Arnesen (Fr) Kings Milford Invitational 19:21.00
126. Eric Klaber (Sr) Kings Milford Invitational 19:21.00
128. Kyle Watson (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 19:23.30
129. Jack Pennington (So) Kings Milford Invitational 19:24.00
130. Wil Miles (Fr) Little Miami Springfield 19:28.00
131. David Ballman (Sr) Loveland Kings Duals vs. Lakota West 19:30.20
132. Matt McCarthy (So) Loveland Sycamore Sunset Invitational 19:30.30
133. Brayden Faulkner (Fr) Kings Milford Invitational 19:32.00
134. Tom Barta (Jr) Kings Milford Invitational 19:36.00
134. Elijah Sneed (Sr) Winton Woods Talawanda HS 19:36.00
136. Luke Griffin (Jr) Loveland ECC Championships 19:36.39
137. Jacob Smearsoll (Sr) Little Miami Jim Murray Invite 19:41.30
138. Alex Feist (Fr) Little Miami Loveland Invite 19:43.10
139. Lucas Canterbury (So) Turpin St X 19:45.00
140. Tyler Evans (So) Loveland Sycamore Sunset Invitational 19:45.10
141. Connor Black (So) Turpin St X 19:45.60
142. Chase Woody (Sr) Winton Woods Talawanda HS 19:46.00
143. Charles Clark (Fr) Turpin Milford 19:47.50
144. Noah White (So) Milford Sycamore XC Invitational 19:49.40
145. Zach Johnson (Sr) Turpin Milford 19:50.00
146. Noah Dunn (Jr) Turpin Milford 19:51.00
147. Caden Swartz (Jr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 19:52.40
148. Owen Burwinkel (Fr) Little Miami ECC Meet 19:54.00
148. Jacob Mueller (So) Kings Milford Invitational 19:54.00
150. Aiden Bailey (Fr) Little Miami Jim Murray Invite 19:56.90
151. Paul Kreuzer (Fr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 19:58.60
152. Nate Baker (Jr) Milford Milford Invitational 20:03.30
153. Paul Pierce (Sr) Turpin Milford 20:06.80
154. Spencer Wind (Sr) Kings Milford Invitational 20:09.00
155. Ethan Burkhardt (Fr) Milford Sycamore XC Invitational 20:09.20
156. Sam Oughterson (Fr) Loveland ECC Championships 20:10.99
157. Jeremy Stottmann (Jr) Kings Milford Invitational 20:13.00
158. Jacob Widanski (Jr) West Clermont Jim Murray Invitational/Springfield 20:13.70
159. Mason Istnick (Fr) Little Miami ECC Meet 20:17.00
160. Caleb Bailey (Fr) Turpin St X 20:19.00
161. Sam Stinson (So) Little Miami Jim Murray Invite 20:23.60
162. Tad Brockwell (Jr) Kings Mason Invitational 20:24.00
163. Nik Wirth (Fr) Milford Milford Invitational 20:32.70
164. Luke Bauman (Fr) Milford Sycamore XC Invitational 20:34.20
165. Nick Tranter (So) Little Miami Jim Murray Invite 20:38.50
166. Taylor Insyxiengmay (Jr) Little Miami ECC Meet 20:39.00
167. Nevan Wilmhoff (Jr) Turpin Milford 20:42.50
168. Bobby Keegan (Jr) Walnut Hills Time Trial 20:46.37
169. Carter Click (Jr) West Clermont Jim Murray Invitational/Springfield 20:47.30
170. Robert Giller (Fr) Kings Milford Invitational 20:59.00
171. Clarke Morian (So) Walnut Hills Time Trial 20:59.80
172. Sam Kegg (Jr) West Clermont Princeton Invitational 21:01.12
173. Jameh Fananapazir (Fr) Walnut Hills Time Trial 21:04.69
174. Kyle Williams (Sr) Milford Loveland Invitational 21:05.80
175. Alex Laman (Sr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 21:05.90
176. Patrick Johnson (Sr) Little Miami ECC Meet 21:08.00
177. Luke Watson (Fr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 21:08.30
178. John Eha (So) Loveland ECC Championships 21:08.86
179. Hayden Blaxall (Jr) Turpin Milford 21:21.40
180. Alex Heckscher (Fr) Little Miami Loveland Invite 21:21.70
181. Nick Massaro (Jr) Turpin Loveland Invite 21:22.20
182. Angelo Geis (Sr) Walnut Hills Time Trial 21:28.41
183. Paul Carnevale (Sr) Turpin Milford 21:33.60
184. Ruben Gardner (Sr) Walnut Hills Time Trial 21:38.44
185. Camden Williams (Jr) West Clermont Princeton Invitational 21:39.88
186. Sam Henn (Sr) Kings Milford Invitational 22:17.00
187. Eriz Durazno (So) Winton Woods at Talawanda High School 22:23.00
188. Forest Heis (So) Turpin St X 22:23.10
189. Matthew Barnett (Jr) Kings Milford Invitational 22:32.00
190. Erik Takle-Flach (Sr) Kings Milford Invitational 22:38.00
191. Ethan Smearsoll (Fr) Little Miami Jim Murray Invite 22:41.30
192. Ryan Coors (Jr) Milford Sycamore XC Invitational 22:46.80
193. Jack Knellinger (Sr) Walnut Hills Time Trial 22:49.14
194. Simon Wells (Fr) Walnut Hills Time Trial 22:49.51
195. Jeff Knight (Fr) Kings Milford Invitational 22:51.00
196. Grant Gref (Jr) Turpin Milford 22:54.20
197. Jack Richey (Fr) Walnut Hills Time Trial 22:54.55
198. Ryan Kreuzer (Fr) Loveland Sycamore Sunset Invitational 22:55.70
199. Grey Williams (Sr) Turpin Milford 22:56.80
200. Nate Sankey (So) West Clermont Princeton Invitational 22:57.43

Buffalo Wings & Rings Dinsmore Legal Padrino