ECC
Fall
Winter
Spring
Schools
Tickets
Middle/Junior School Site
Boys Track:
Statistics
Teams
Schedule
Meet
All Conference Team
Records
Champions
Loveland
Boys Track
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Anderson
Kings
Lebanon
Little Miami
Loveland
Milford
Turpin
Walnut Hills
West Clermont
Winton Woods
Team Roster
NAME
GRADE
Teddy Andrews
Sophomore
Cody Arnold
Sophomore
Zach Baker
Junior
Kyle Becker
Junior
Ben Bentley
Freshman
Colin Beran
Senior
Blake Calwell
Freshman
Jacob Carle
Senior
Michael Castellanos-Flynn
Freshman
Ryan Chevelier
Junior
Ian Ciric
Freshman
Kees Ciric
Senior
Jason Deem
Freshman
Will Dippold
Freshman
Caden Dyer
Sophomore
Max Flanders
Senior
Parker Frazier
Sophomore
Matt Geist
Junior
Drew Hanson
Sophomore
Grant Hanson
Sophomore
Michael Hartman
Freshman
Evan Heckman
Junior
Rhys Hetzel
Sophomore
Ryan Hetzel
Senior
Max Huddleston
Senior
Jesse Jenkins
Senior
Carter Jerome
Junior
Marcel Mangan
Freshman
Will Mansfield
Sophomore
Zach Mays
Junior
Matt McCarthy
Sophomore
Ethan McCaw
Freshman
Jesse McCoy
Junior
Luke McKnight
Junior
Grant McWaters
Junior
Andrew Meece
Sophomore
Jarod Mendoza
Senior
Scotty Mendoza
Junior
Ronan Mirza
Sophomore
Aaron Morton
Senior
Drew Murnan
Freshman
Sean O'Donnell
Junior
Gabe Ogdan
Senior
Sam Oughterson
Freshman
Trey Powell
Junior
Tommy Pruett
Junior
Denver Riddle
Freshman
Gavin Ritter
Sophomore
CJ Ryan
Freshman
Alex Saletta
Sophomore
Knox Sarver
Sophomore
Aaron Schuetter
Junior
Dylan Schwinn
Sophomore
Ethan Smith
Senior
Evan Smith
Freshman
Sam Smith
Freshman
Brady Steiner
Sophomore
Griffin Studebaker
Sophomore
Ajay Stutz
Senior
JP Tew
Junior
Julius Vorbroker
Freshman
Andrew Waple
Junior
Kyle Watson
Junior
Brad Wirtz
Freshman
Ben Woertz
Freshman
Weston Wolff
Junior
ECC
News
Athletes of Week
All Sports Trophy
Academic Awards
Commitments
State Champions
Coaching Positions
Constitution
Fall
Football
Girls Volleyball
Boys Soccer
Girls Soccer
Boys Cross Country
Girls Cross Country
Boys Golf
Girls Golf
Girls Tennis
Winter
Boys Basketball
Girls Basketball
Boys Wrestling
Boys Swimming
Girls Swimming
Boys Bowling
Girls Bowling
Academic
Cheer
Dance
Spring
Baseball
Softball
Boys Track
Girls Track
Boys Tennis
Boys Lacrosse
Girls Lacrosse
Schools
Anderson
Lebanon
Loveland
Turpin
West Clermont
Kings
Little Miami
Milford
Walnut Hills
Winton Woods